Vgt nedir bilgisi olan varmi

ywzckr

0
Vgt nedir bilgisi olan varmi

Bir olay ancak bu kadar net anlatılabilirdi Benim de kafamda bu tarz soru işaretleri oluşturdu Ben de sizin dediğiniz gibi burada bir fakir karışım olduğunu düşündüm Ama adamın yaklaşık 30-40 tane videosunu izledim araba gerçekten süzülüyor fakat sizin dediğiniz bir gerçek de var ilerde zamanlardaki zararı ne olacak sizin dediğiniz gibi nem kontrolsüz hava ileride büyük sıkıntıya neden olur Ben de diyorum ki depoyu fulleyip 50 kilometrelik parkurda benzinle gezip tekrar depoyu fulleyip bu alet takım parkur tamamlayıp aradaki yakıt farkından cihazın işe yarayıp yaramadığı belli olur diye düşünüyorum

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam tavsiyem taktırmayın. Ben alete baktım silindir şeklinde, fazla hava verse onun içinde filtre olsa bile bu size çok ağır döner. Belki 10 binde belki 50 binde rektefeye sokarsınız motoru.
Bu vgt yi açıkladıklarında üniversiten rapor alıcaz dediler mesut abi denilen şahıs reklam yaptı. Baya bi zaman oldu hala rapor yok ortada. Benzinli motorlar 400-600 derecede çalışır. Lpgli araçlarda 800 üzerini bulabilir bu yüzden çelik subab takarlar. Bence aracınızı bu riske atmayın. Eğer gerçekten zarar vermese firmalar kendi takarlar, ya da bunu ek fiyat karşılığı yaparlardı. Ne kadar hava sıkıştırırsanız o kadar motor ömründen aşındırırsınız. Bunu benzinli motorun çok km yapmasıyla, dizelin daha azında arıza çıkarmasıyla anlayabilirsiniz.
Tercih sizin ama rapor ile ispatlanmamış hiçbir ürüne paranızı kaptırmamanız tavsiyemdir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
@yvzckr çok açıklayıcı ve soru işareti bırakmayan teknik bir açıklama olmuş. Bilgi paylaşımı için teşekkürler. Emeğinize sağlık.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam tavsiyem taktırmayın. Ben alete baktım silindir şeklinde, fazla hava verse onun içinde filtre olsa bile bu size çok ağır döner. Belki 10 binde belki 50 binde rektefeye sokarsınız motoru.
Bu vgt yi açıkladıklarında üniversiten rapor alıcaz dediler mesut abi denilen şahıs reklam yaptı. Baya bi zaman oldu hala rapor yok ortada. Benzinli motorlar 400-600 derecede çalışır. Lpgli araçlarda 800 üzerini bulabilir bu yüzden çelik subab takarlar. Bence aracınızı bu riske atmayın. Eğer gerçekten zarar vermese firmalar kendi takarlar, ya da bunu ek fiyat karşılığı yaparlardı. Ne kadar hava sıkıştırırsanız o kadar motor ömründen aşındırırsınız. Bunu benzinli motorun çok km yapmasıyla, dizelin daha azında arıza çıkarmasıyla anlayabilirsiniz.
Tercih sizin ama rapor ile ispatlanmamış hiçbir ürüne paranızı kaptırmamanız tavsiyemdir.

Aciklama icin cok tesekkur ederim
Allah razi olsun gercekten

Bunlar da hep soguttugundan bahsediyor
Yakit gitmedigi icin yanma odasina

https://youtu.be/BLqvGrKiLvA

ywzckr

0
Aciklama icin cok tesekkur ederim
Allah razi olsun gercekten

Bunlar da hep soguttugundan bahsediyor
Yakit gitmedigi icin yanma odasina

https://youtu.be/BLqvGrKiLvA

Rica ederim ne demek hocam soğutmanın imkanı yok benzin gitmedikçe soğumaz yanma odasına yakıt gitmeden araç nasıl hareket edebilir, ben bildiğim kadarıyla tavsiyede bulundum. Yarim litre tasarruf olur deseler belki der insan %25 büyük iddia, lpg bile %25-40 arası tasarruf anca yaptırıyor.
https://youtu.be/GQC9yCwTYvo
bu arkadaşların videolarını izle makine mühendisi olmaları lazım, araç motorları hakkında az çok fikir sahibi olursun.

Aracınız
Rica ederim ne demek hocam soğutmanın imkanı yok benzin gitmedikçe soğumaz yanma odasına yakıt gitmeden araç nasıl hareket edebilir, ben bildiğim kadarıyla tavsiyede bulundum. Yarim litre tasarruf olur deseler belki der insan %25 büyük iddia, lpg bile %25-40 arası tasarruf anca yaptırıyor.
https://youtu.be/GQC9yCwTYvo
bu arkadaşların videolarını izle makine mühendisi olmaları lazım, araç motorları hakkında az çok fikir sahibi olursun.

video yu izledim şimdi anladım aynen kesinlikle mantıklı anlattıgı ve sizin anlattıgınızda mantıklı.
ama benim anlamadıgım bu kadar insan neden baglatıyor ve memnun

ywzckr

0
video yu izledim şimdi anladım aynen kesinlikle mantıklı anlattıgı ve sizin anlattıgınızda mantıklı.
ama benim anlamadıgım bu kadar insan neden baglatıyor ve memnun

Hocam hiç 10 bin km bindim memnunum diyen gördün mü 100-200 km bahsedilenler genel olarak. Lambda sensörü 1:14.7 hava karistirmaya ayarlıdır. Sen fazla hava verince araç bi süre bu karışım ne diye bakar 250 km sonra lambda arıza var der yada kendini o karışıma göre adapte eder. Daha fazla yakıt verir. Eğer bunu yapamazsa lambda sensöründe arıza olursa al başına belayı. 1:14.7 ötesi yok zaten en verimli karışım buna göre ayarlanır araçlar. Reklamlara kanmamanı tavsiye ederim, ülkemizin insanının çoğu hakkını aramayı bilmiyor. Bildiği yerler facebook vb. Yerlerde yorum yazmak. Çevrende bir kişi alıp uzun soluklu kullanmadan karar verme benim kanaatimce. Zaten kendilerine bu kadar güvenseler TSE ye başvurur patent alıp rapor sunarlardı şimdiye kadar. Bunun gerçek olduğunu gören yüzbinlerce insan kuyruk oluştururdu. Pazarlamada önce sattığın yalana inandırmak esastır. Umarım birilerine faydamız dokunur da boş yere paralarını kaptırmazlar.

Aracınız
adamlar deneyin, 1 ay içinde iade alıyoruz diyorlar.
Evet benim de dikkatimi çekti beğenmezseniz direkt sorunsuz iade ediyorlar burada arkadaşlar ürünün motor ısısını arttıracağını söyledi Teknik olarak videolarda bu adam daha da soğuyacak mı iddia ediyor Ben bu vgt de hiçbir şey anlamadım videodaki insanların hepsi Mutlu bu olayı LPG olayına dönmesin LPG ilk çıktığı zamanlar tehlikeli motoru öldürür bitirir diyorlardı sonradan LPG popüler oldu Hatta az önce YouTube'da bir video ile karşılaştım adam 2012 Toyota Corolla ile LPG de 550000 kilometre yol yapmış ve motordan hiç başıma ağrımadı diyor zaten 500 binden sonra rektefe olsa bile ne olacak yani

Geri