Video oynatma sorunu

Aracınız
Arkadaşlar bir süredir aracı çalıştırdığımda multimedya çok geç açılıyor( 10 15 dk). Medya verileri yükleniyor diyerek bekletiliyor. Usb de bulunan veriler mi okunamadı diye düşünüyorum ama dosya yöneticisinden girince usb okunmuş görünüyor. Önceden kontağı açtığım anda başlardı video oynatmaya.
Fabrika ayarlarına döndermek istedim şifre istedi.

Önerisi yada şu uygulamayı kullan diyecek arkadaş var mı?
Multimedya android sistemdir.

Denenen şifreler 8888 0000 6789 1111 1234
20cb5d78f3fa41ce80764b7656206f8b.jpg
e041f35376d6882a0240f633c4c22809.jpg

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aykutoğlu

Özel Üye
Sanırım 139 medya dosyası var bana baya bi çok geldi. Pc lerde bile medya dosyası klip film vs gibi dosyaların olduğu klasörü açarken önizlemeri yüklemek zaman alır. Sanırım ilk zamanlar bu kadar dosyanız yoktu zamanla dosyalar çoğaldı ve böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Yani cihaz sayısı boyutu artan dosyaları okumakta zorlanmaya başladı. Tavsiyem içindeki tüm medya dosyalarını bir pc ye aktarıp 3-5 dosya ile denemeniz
Bu şekilde en azından cihazda bir sorun olup olmadığını kontrol etmiş olursunuz

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Sanırım 139 medya dosyası var bana baya bi çok geldi. Pc lerde bile medya dosyası klip film vs gibi dosyaların olduğu klasörü açarken önizlemeri yüklemek zaman alır. Sanırım ilk zamanlar bu kadar dosyanız yoktu zamanla dosyalar çoğaldı ve böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Yani cihaz sayısı boyutu artan dosyaları okumakta zorlanmaya başladı. Tavsiyem içindeki tüm medya dosyalarını bir pc ye aktarıp 3-5 dosya ile denemeniz
Bu şekilde en azından cihazda bir sorun olup olmadığını kontrol etmiş olursunuz

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Teşekkürler. Yarın deneyeceğim

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri