Vites d de

Semihs

0
Vites d konumundayken marş basmıyor . N ye alıyorm bazen öyle mars basıyor , bazen öyle de basmıyor . Anahtarı cıkarıp takıyorum anca öyle calısıyor . Hiç böyle degildi birden basladı . Benzinlikte arabayı yıkadım , bi baktm araba calısmıyor . O günden sonra yapmaya basladı . Sebebi nedir daha önce yaşayanlar çözenler var mı ?

Vites d konumundayken marş basmıyor . N ye alıyorm bazen öyle mars basıyor , bazen öyle de basmıyor . Anahtarı cıkarıp takıyorum anca öyle calısıyor . Hiç böyle degildi birden basladı . Benzinlikte arabayı yıkadım , bi baktm araba calısmıyor . O günden sonra yapmaya basladı . Sebebi nedir daha önce yaşayanlar çözenler var mı ?

Öncelikle model ne ? Ve otomatik vites'de n ve p konumunda araç çalışır diğerlerinde çalışmaz bu gayet normal ayrıca n konumunda değilde p konumunda çalıştırın aracı...

Tork Tork dediğin nedir ki ? Ben senin için devir çevirmeyi göze almışım.

Semihs

0
Pardon forumu kardeşim açmıs yanlıs anlatmıs . Vites p de iken mars almıyor . Aracımız fd 6 2007 . P de almadıgından bend n ye alıyorum öyle alıyor , bazen öyle de almıyor , anahtarı cıkartıp takıyorm öyle calısıyor .

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Pardon forumu kardeşim açmıs yanlıs anlatmıs . Vites p de iken mars almıyor . Aracımız fd 6 2007 . P de almadıgından bend n ye alıyorum öyle alıyor , bazen öyle de almıyor , anahtarı cıkartıp takıyorm öyle calısıyor .

Anahtarı güzelce temizleyin, anahtar kirli ise immobilizer marş basmayı engelliyor olabilir.

Semihs

0
Düzeldi gibi . Şöyle çözdüm şanzımana yük bindigi için yapmıstı sanırım . Cok hafif egimli herde el frenini cekmeden p ye aldm hafif bi iki cm gitti sonra durdu araba . Kendine geldi sonraki 2 calıstırmamda öyle bi sorunla karsılasmadm . Umarm düzelmiştir

Düzeldi gibi . Şöyle çözdüm şanzımana yük bindigi için yapmıstı sanırım . Cok hafif egimli herde el frenini cekmeden p ye aldm hafif bi iki cm gitti sonra durdu araba . Kendine geldi sonraki 2 calıstırmamda öyle bi sorunla karsılasmadm . Umarm düzelmiştir

Önce el frenine ver yükü

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

memmet

0
Aracınız

Otomatik araçlar viteste iken marş basmaz. Güvenlik amaçlıdır. FC 5 te vitesi P konumuna almaz iseniz kontak anahtarı yerinden çıkmaz.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Araci stop ederken frene bas vitesi N konumuna al el frenini cek vitesi P konumuna al sonra stop et. [MENTION=14863]Semihs[/MENTION]

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri