Civic FC5 Vites etrafındaki ışıklar yanmıyor

aknkcl

0
Herkese hayırlı akşamlar aracın kendi kendine vites etrafındaki ışıkları söndü brake hold tuşu el freni tuşu econ tusu ışıkları yanmıyor klima panelinin tuşlarınında ışıkları yanmıyor servise götürdüm sigortalarda vs hiç bir hata olmamasına rağmen böyle bi sorun var dedim ön sislere taktığım ledleri söktürmeden hasarı göremediklerini söylediler yardım edin bunun çözümü yok mu ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7826]aknkcl[/MENTION] Sis soketlerini sökerek denediniz mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Evet sonradan takilma amerikan farlar ve sis lambasi kumandali egsoz .ceyran geliyor dügmeler calisiyor fakat gece farlari acinca isik yok direkson ve kapi kollarinda var .

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Evet sonradan takilma amerikan farlar ve sis lambasi kumandali egsoz .ceyran geliyor dügmeler calisiyor fakat gece farlari acinca isik yok direkson ve kapi kollarinda var .

Sonradan taktırdığınız parçaları sırayla iptal ederek sorunun hangisinden kaynaklandığını bulmanız gerekiyor.

Aracınız
O led olması lazim, LED lambalar bildiğim kadarıyla istedi voltajı alamadığı taktirde yanmazlar. Arabanın zaten orijinalinde Amerikan park var. Honda Amerika tasarladı bu kasayı ondan diğer Civic lere benzemiyor tek farkı Amerikan modellerini turuncu kedi gözü ve arka stop yanında üç kirmizi LED var küçük yan yana. Problem sürekli bir akıma giden parçada, ilk baş o modülü kaldirmalisiniz, 3. Parti mallar çoğu zaten zarar verir ucun vade de.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kaplan

0
Aracınız
Yeni okudum çok üzüldüm iki yıl önce rs arabamı alırken kapı içi ve sis lambalarına ek led lambaları takılmışdı. İki yıldır sönük binmişim arabaya. Yazıklar olsun honda servisine. 3 defa servise gittim uyarmadılar bile. Haftaya gidecem sırf bu iş için.

Geri