Vites geçişleri ne kadar sorunsuz acaba ???

2011 elegance otomatik aracımı Yeni aldım vites geçişlerinin hepsini hissediyorum azda olsa. 1. Vitesten ikiye geçerken çok bariz vurma var özellikle sabahları. Sarsıntısız vites geçişi hemen hemen Yok diyebilirim. Şanzıman yağı motor yağı filtreler hepsi değişti sadece subab ayarı yapılmadı bunun bi etkisi olur mu. Bu konu Canımı sıkmaya başladı. Sorun nedir acaba yardımcı olacak varmı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2011 elegance otomatik aracımı Yeni aldım vites geçişlerinin hepsini hissediyorum azda olsa. 1. Vitesten ikiye geçerken çok bariz vurma var özellikle sabahları. Sarsıntısız vites geçişi hemen hemen Yok diyebilirim. Şanzıman yağı motor yağı filtreler hepsi değişti sadece subab ayarı yapılmadı bunun bi etkisi olur mu. Bu konu Canımı sıkmaya başladı. Sorun nedir acaba yardımcı olacak varmı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sorunu çozebildiniz mi acaba

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sabah ilk km lerde 1 den 2 ye gecis hissediliyor. Ayni yerde sicak motor hissedilmiyor. Normal gibi. Tahminim Sanzuman yaginin ısınmamasından kaynaklaniyor gibi

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Sabah ilk km lerde 1 den 2 ye gecis hissediliyor. Ayni yerde sicak motor hissedilmiyor. Normal gibi. Tahminim Sanzuman yaginin ısınmamasından kaynaklaniyor gibi

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi
Aynen bende de o durum var 2009 otomatik aracim sabah evin önünden ilk çıkarken 1 den 2 ye geçişte araç hafif kasıyor kendini ama araç isindimi yapmıyor. Heralde şanzıman ve yağının isinmadigindan kaynaklanıyor.

İmkansızı dene, belki değildir!

Geri