vites ve klima aydinlatma isigi sorunu

Aracınız
arkadaslar Merhaba! aracima amfi kurulumu yaptiktan sonra klima vites arka aydinlatma isiklarinin yanmadigini farkettim kurulumdan sonra herhangi bi cozumunu bilen var mi daha oncesinde calisiyodu bunlar biraz arastirdigim kadariyla ufak tefek eklemelerden sonra bu isiklar sonuyormus varmi tavsiyeniz

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 aracım ile kaza yaptım. Sol çamurlu k ve tampon birleşim yeri hasar aldı. Oradaki küçük lamba kırıldı. Değiştirildi. Yapıldı. Daha sonra 20000 bakımı yapıldı .aracı bana teslim ettiler .ertesi gün fark ettim benimde vites klima ve araka parklar yanmiyor. Ertesi gün servise gittim . Sigorta patlamış. Değiştirdiler. Bir daha yaparsa şase kontrolü yapılacak dendi . (Aracımda ek elektrik tesisatı ile ilgili hiçbir işlem yapılmadı. )

SM-A515F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
İzzet
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaslar Merhaba! aracima amfi kurulumu yaptiktan sonra klima vites arka aydinlatma isiklarinin yanmadigini farkettim kurulumdan sonra herhangi bi cozumunu bilen var mi daha oncesinde calisiyodu bunlar biraz arastirdigim kadariyla ufak tefek eklemelerden sonra bu isiklar sonuyormus varmi tavsiyeniz
Fc5 aracımlada aynı sorun ile karşı karşıyayım. Ses sistemi bağladım. Önce airbag hatası aldım. O söndü. Şimdi de klima paneli vites etrafındaki ışıklar yanmıyor.

Geri