Vogtland 4 cm spor yay ve ses

2012 fb7 Aracıma vogtland 4 cm spor yay taktırdım oldugun yerde ve dönerken önden ses gelio yay gerilmesi gibi bu sorunla karşılaşan varsa yada düsüncesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum yoksa yayları söküp atıcam cok can sıkıcı bi durum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
2012 fb7 Aracıma vogtland 4 cm spor yay taktırdım oldugun yerde ve dönerken önden ses gelio yay gerilmesi gibi bu sorunla karşılaşan varsa yada düsüncesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum yoksa yayları söküp atıcam cok can sıkıcı bi durum

Cihan bu yay işi seni uyutmuyor galiba sabah saat 5 te konuyu açmışsın :D

:) abi o saatte ayaktaydım ya ondan öle oldu

Aracınız
Genellıkle spor yaylardan gelen bır ses hepsınde olmasada bazılarında oluyor cozum ıcın yaya komple bahce hortumu gecırenlerı gormustum bu sekılde sesın kesıldıgını soyluyorlardı ancak hıc denemedım ne kadar dogru bılmıyorum

Benim cruze da vardı. Tınn diye bir ses yapıyordu dönerken dördünü çıkarttık abi hepsini eşit boyda mı diye baktık biri farklıydı aynı yaptık sonra kesildi sonra hiç gelmedi.

Fb: facebook.com/hondaskmaras

rok206

0
Aracınız
[MENTION=509]cihan35[/MENTION] Dostum sorun çözuldu mu ? Aynı tıp ses bendede var ve herkes farklı seyler söyluyor. Bn çözm bulamadım senın son durum nedır ?

[MENTION=1698]rok206[/MENTION] sorun çözulmedi amortisor rulmanlardan dedi her gosterdigim sordugum bnde gttim eibach 5 cm sportline taktim onlere ses kesildi ses mes hic bisi kalmadi smdi onler 5 lik eibach arkalar 4cm vogtland kesinlikle yaylardan yapio ses vogtlandla eibach yan yana getirdim vogtland yay sarmallari daha sık birbirine dha yakın eibach dha acık yani senden gelen ses sadece yayların birbirine surtme sesi sakın başka birseyi elletme amortisor körük derler rulman derler alma hicbirsey alabiliosan 2.el 5 lik eibach bul tak vogtland la arasinda hic fark yok ne surtuo ne birsey

rok206

0
Aracınız
Saolasin dostum. Benim vogtlandlar 5 lik zaten ama eibach 5 lik benim ep2 için zor bulunuyor. Bende genelde amastör kule bilyalari falan dendi. Kesin sorun yaylardansa yaylari söküp güzelce hortumlayıp yapsak sorun çözülmess mi ?

Bn hortumladm çözülmüyor yine ses yapiyor ama sen bi dene istiosan herkeste ayni olmuyor bazen

Geri