Vogtland 4cm yay + 18 inç jant (resimli)

Trust

0
Aracınız
Aleykümselam.
Öncelikle iki boy jant takip fazla bir değişiklik olmadı demek hususuna malesef katılamayacağım. Kendime bırakın iki boy büyük ayakkabı alıp giymeyi Bir boy büyük alsam alışmam yada ayak konforum bozulur ki dört ayaklı bir araçtan bahsediyoruz.
İlk zamanlar hoş gelse de eninde sonunda özümüzü dönmek bizim doğamızda var.

ANGANS

0
Aracınız
bence 18inc 40 yanak yerine, 19 inc jant alıp 30 yanak daha vahşi dururdu.

Şerif

0
Bende kararsızım aracım jant kapaklı. Makyajlı kasa jant mı koysam yoksa güzel bi 18 jant mı karar veremedim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aleykümselam.
Öncelikle iki boy jant takip fazla bir değişiklik olmadı demek hususuna malesef katılamayacağım. Kendime bırakın iki boy büyük ayakkabı alıp giymeyi Bir boy büyük alsam alışmam yada ayak konforum bozulur ki dört ayaklı bir araçtan bahsediyoruz.
İlk zamanlar hoş gelse de eninde sonunda özümüzü dönmek bizim doğamızda var.

yanlış anlamayın ama kendımızdeki ayakkabı hesabı artık eskıde kaldı.uygun ebatlar uygulandığında dönüş çapı bozulmadığında aşırı konfor bozukluğu yada aracın parçalarını bozcak durumlar söz konusu olmaz.çunku gunumuzde artık fabrıka çıkışında opsiyonal olarak 17 18 inç. uygulaması yapılıyor burda yanlış bı durum olsa fabrıka bu işlere girmez.elbette bi fark olucak ama buna kullanıcın almışması ve ona göre araç kullanması gerekli. şahsen ben halen orjinalliğin bozulmadığı kanatındeyım şuan 3-4 ay olmuştur sıkıntısız kullanıma devam ediyorum ve gayette memnunm :)

Aracınız
Bende kararsızım aracım jant kapaklı. Makyajlı kasa jant mı koysam yoksa güzel bi 18 jant mı karar veremedim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
aynı sızdeki durum bendede mevcuttu çok gelip gitmiştim orjınal jant mı yoksa 18 diyemi neticede her şekilde para verceğim için 18 alıp taktım ve memnum.yanlız cok yorumlara takılmayın orjınal bozmayın diye bence kendiniz alıp deneyın kendı kullanımıza göre eğer size uygun gelirse devam edin rahatsızlık verıyor 18 jantla araç kullanamıyorum diyorsanız orjınallere dönüş yaparsınız.

Geri