Volgland 3,5 spor yay taktım

Aracınız
Hondalarda ön sağ ile sol bile farklı arkaları karıştırmaz onlar ufaktır ama önler yaylar birtek hondada farklıdır. İnşallah yanlış takmamıştır. Veya takarken burçlara vs zarar vermemiştir. Ama yayda öyle bir sorun olması % 0 ve yayları nerden aldınız orjinal vogland dimi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar yay olayını çözdüm arka yayları ön tarafa takmış gerizakalılar ben böyle bişey görmedim bir de sağ sol fark ediyormuş çok şükür lpg de hallettim yayları hallettim

Aracınız
Sağol hocam ya adam arka yayları öne takmış ama ben anladım çünkü tekerlek arasından baktığımda yaylar iç içe girmiş gibi duruyordu birde bir birine sürtmüştü boyaları kalkmıştı zaten ney oldu şükür

Aracınız
Hocam ben de yay taktırmak istiyorum. Hala memnun musunuz? Ya da ne önerirsiniz? iyi günler

Arkadaşım ben taktırdım ama sadece ön tarafa 3.5 yay taktırdım şimdilik memlun kaldım bir sıkıntı YOk 2 ay oldu fd6 larda arka taraf zaten düşük sadece öne at yay daha tatlı duruyor yada arkaya 3.5 öne 5 cm at ama çok tavsiye etmem benim önde 3.5 var bazı yerlerde ön karlığı sürtüyorum

Benim problemim şu. Arkaya 2-3 kişi oturunca arka fena basıyor. Arabanın kullanımı bile bozuluyor. Ben özellikle arkalar için düşünüyorum. Şu anda arkaya birileri oturunca tozluklar neredeyse yere deyecek. Bir de ani hareketlerde kasa çok yatıyor.

Aracınız
Hocam benimde arkalar senin bahsettiğin gibi 3 kişi binince tümseklerden çapraz geçiyorum aynı sıkıntı bendede var ama arkaya ve öne 3.5 atarsan spor yaylar sert oluyor Okadar düşmez orjinal yaylar yumuşak oluyor

Geri