VSA Nedir

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bana satis yapan adam bunu off durumuna getircen demisti ?
Neden peki?
VSA araç hakimiyetinin kaybolacağı koşullarda önemli bir elektronik yardımcı (y)
Özel olarak pist tarzı kullanımlar yapılmıyorsa kapatılması bence doğru değil.

Bana satis yapan adam bunu off durumuna getircen demisti ?
genelde yokuş yukarı karlı, buzlu yolda kalkış yaparken gazı köklememiz gerektiğinde Vsa yı kapatıp sonra tekrar açmak yeterli bence. kalkışta gaza yüklenmek gerektiğinde araç sağa sola pati yaptığı için Vsa aracı kayıyor olarak algılıyor ve gazı otomatik kesiyor. ( normal seviyeye çekiyor) bu durum dışında Vsa kapatılmamalı bence de.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
genelde yokuş yukarı karlı, buzlu yolda kalkış yaparken gazı köklememiz gerektiğinde Vsa yı kapatıp sonra tekrar açmak yeterli bence. kalkışta gaza yüklenmek gerektiğinde araç sağa sola pati yaptığı için Vsa aracı kayıyor olarak algılıyor ve gazı otomatik kesiyor. ( normal seviyeye çekiyor) bu durum dışında Vsa kapatılmamalı bence de.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dedigine benzer yamacta arabayi cimene park ettim 1 metre ilerlemedi araba yokusta cimen islakti sabah bende vsa yi kapatip geri salip sag sol oyanatarak araca ivme kazandirdim basina gelen olursa isine yarar belki ama dikkat etmek lazim oldugu yerde gaza yuklenirse sadece oldugu yeri eseler araba sag sol yapmadan cikamazsiniz camur kum cimen vb yerlerden.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri