Vtec 2 aydınlatma tavsiye

Aracınız
Xenon sehir içinde mi uzun yolda mi daha çok rahatsız edici olur birde şöle bir sorum var kelvini düşük olsa genede rahatsız edermi

Tapatalk....

cagano

0
Photon diamond vision 5000K kısalar fena değil fakat yağmurda berbat. Ayrıca dışarıdan bakıldığındada çirkin görünüyor soluk duruyor. Xenon kit takmayacağım camı eritiyormuş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
1- http://m.aliexpress.com/item/32241610824.html led 80 w diyor kısa için olurmuş bilmem

2- http://m.aliexpress.com/item/32234779935.html bunlar 100 w halojen ama diamond wisiondan iyimidir bilmem
3- http://m.aliexpress.com/item/32283523941.html

Ustalardan yorum bekliyorum

Tapatalk....
Uzun yolda da şehiriçinde de rahatsız eder. Bu yazan değerlere kanma abi o ampullerin o değeri vermesi imkansız. Ayrıca bizim araçların 55w ampul gücü, 60w belki kurtarır da daha yüksekleri soketlerde erime yapabilirmiş. 85w kullanıp eriteni duydum :) Ayrıca bu kısalardaki led bana hiç mantıklı gelmiyor, xenondan bir farkı olacağını sanmıyorum rahatsız edicilik açısından. Aynı zamanda led tam olarak reflektöre uygun olmadığı için aydınlatma az olacak. Ledin tek avantajı ısısı daha az xenona göre.

Aracınız
O zaman led teknolojisinin gelişmesini bekleyeceğiz bu arada iyi bir halojen bulacağız çaresi yok mtec Lee nasıl kullanan varmi

Tapatalk....

cagano

0
[MENTION=194]Can[/MENTION] [MENTION=563]bilisim[/MENTION] Bizim araçlarda gündüz farı niyetine park lambalarınını kullandığımızda daha etkili bir ampul tavsiyesi var mı? Turuncu led filan? Normal farları açtığımızda gece aynı şekilde park ampulleride yanıyor, led kullandığımızda bozar mı kısaları?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Led etkilemez de parklari gunduz fari olarak kullanmak zor. Uzun farlari kisik yakarak gunduz fari gibi kullanmanizi saglayan moduller var onlar tercih edilebilir. Ben uzun yolda park ve sisleri yakiyorum sehiricinde de hava kapaliysa kisalari yakiyorum. Simdilik cozumum bu :)

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Aracınız
Bu aralar cnm sikiliyor iyice kisalara zenon takayim diyorum ama far dış cami plastik bizde erime yaparmış diye kafamda soru işareti var ?

Tapatalk....

Aracınız
Civic FB7 2012
Uzun zamandır konuya bir şey yazılmamış gördüğüm kadarıyla. Ben yazayım bari :D Geçen farın biri bozulunca merak edip internetten philips crystal vision aldım. 4300 k olduğı için ne beyaz ne de sarı tam ortası. normal havada gece gayet güzel aydınlatıyor. Hatta xenon sanan arkadaşlar olmuştu. Yol ve yoldaki levhalar gayet iyi parlıyor. fakat yağmurlu havalarda kırılma yapıyor sanırım. Çok beğenmedim. Daha iyi olması için daha fazla ışık vermesi lazım. Birde diğer ampullere göre ömrü daha kısa gösteriyor kutusunda. Tabi bizim araçlarımız mercekli değil. Olması içinde zaman ve masraf gerektiriyor. Diğer xenon larda karşıyı rahatsız ediyor. Birde vizesi var bu işin. Ama yine de düşünüyorum. Benim arabam makyajsız kasa olduğu için h4 6000k yada daha da düşük bir değerde bir xenon alıp taktırmayı düşünüyorum. Makyajsız kasa olan arkadaşlardan kullanan varsa tavsiyelerini bekliyorum.

Geri