Civic ES7 Vtec-2 içeriye su alıyor Yardım ...

S.a arkadaşlar 2003 vtec 2 kullanıyorum araç içine su alıyor paspaslar ve altı su oluyor sürekli ama ne radyatör de eksilme var ne cam suyunda nereden geldi belli değil yağmur suyu delikleri de açık böyle bir sorunla karşılaşan varmı aranızda yardımcı olursanız sevinirim .

SM-A310F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ve aleykümselam
Yağmur yağdıktan hemen sonra oluyorsa. Ön camdan inen su cam ve plastik arasından geçip. Motor havuzundan araç kabinine giren kablo yeri vardır. Direksiyon hizasına yakın. Oradan geliyor olabilir.
Veya lpg sisteminde içeriye nereden hat çekmişler ise kontrol edilip. Geçiş yeri güzel kapatılmadıysa oradanda gelebilir.

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Arka tampon içinde bagaj havalandırma mazgallarından alıyordur. Bir çok araç modelinde olan bi problem. Araç içşndeki havanın sıkışmaması için var olan arka tampon içindeki bagaj havalandırma mazgallarından ya da arka stopların montaj vidalarından alıyor. Emin son kararım.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Aynı sorunu yaşıyorum ve sadece kışın olan bi olay az önce de başlık açtım benim aracımda şoför kapısı tarafı paspas su alıyor kaportaciya gittim göğsün altından kaput açma teli gibi şeylerden alıyor göğüs sokulmeli dedi 400 tl dedi ben vazgeçtim bakalım nasıl bulacağız caresini

Arka tampon içinde bagaj havalandırma mazgallarından alıyordur. Bir çok araç modelinde olan bi problem. Araç içşndeki havanın sıkışmaması için var olan arka tampon içindeki bagaj havalandırma mazgallarından ya da arka stopların montaj vidalarından alıyor. Emin son kararım.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ön taraftan geliyor kardeşim

Aynı sorunu yaşıyorum ve sadece kışın olan bi olay az önce de başlık açtım benim aracımda şoför kapısı tarafı paspas su alıyor kaportaciya gittim göğsün altından kaput açma teli gibi şeylerden alıyor göğüs sokulmeli dedi 400 tl dedi ben vazgeçtim bakalım nasıl bulacağız caresini
S.a kardeşim benim sol taraftan alıyor du sorunu çözdük galiba şimdilik yağmur suyu giderinin altındaki macunlar çatlamış benim akan su çatlaklardan içeri giriyormuş dün macun çeltik tekrar şimdilik almıyor . Bi oralara bak derim kardeşim

Aracınız
Civic ES7 2002
S.a kardeşim benim sol taraftan alıyor du sorunu çözdük galiba şimdilik yağmur suyu giderinin altındaki macunlar çatlamış benim akan su çatlaklardan içeri giriyormuş dün macun çeltik tekrar şimdilik almıyor . Bi oralara bak derim kardeşim

Cok teşekkür ederim baktıracağım ama dediginiz yer yani macun cektiginiz yer tam olarak nerede giderin altinda mi

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
1. Sol ön davlumbazı sök.
2. Kaput açma kolunun arka tarafından ince bir kablo olacak cam suyu kanalının içinden gelen su o kablo üzerinden kabine gelecektir. O kablonun geldiği deliğe plastik gibi Bi malzeme ile kapat sonrada silikonla etrafını doldur. Sorun çözülecektir

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri