Vtec 2 ilk çalıştırmada ses sorunu

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Eğer sol önden geliyor ise alternatörden (şarz dinamosu) geliyor olabilir. Soğukta sesli çalışır. Sonra ses yavaş yavaş azalır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Evet dediğiniz yerden geliyor ses Videosu var ama buraya ekleyemedim. Bide şarz dinamosu kaçırmada var ama dediğim gibi oda soğuk havalarda belli ediyor kendisini bunun etkisi olabilrimi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Soğukta yapması normal ses geçmez ise dikkat edilmeli.
Aküyü sarj ediyor mu kaç voltaj gönderiyor. Bunları dışardan direk kontrolünü yaptırabilirsiniz.
Evet dediğiniz yerden geliyor ses Videosu var ama buraya ekleyemedim. Bide şarz dinamosu kaçırmada var ama dediğim gibi oda soğuk havalarda belli ediyor kendisini bunun etkisi olabilrimi

Son düzenleme:
Aküyle ilgili sorun yaşamadım. Seste dediğim gibi soğuk havalarda daha belirgin ilk çalışmada başlayayıp ısınana kadar devam eden bir ses. Ben takılıyorum böyle seslere sorunun çözümü alternatörü değişmekmi yada başka bir çözümü varmı. Buraya video ekleyebiliyormuyuz ayrıca.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Evet video ekleyebilirsiniz.

https://www.civictr.com/index.php?posts/1199
Aküyle ilgili sorun yaşamadım. Seste dediğim gibi soğuk havalarda daha belirgin ilk çalışmada başlayayıp ısınana kadar devam eden bir ses. Ben takılıyorum böyle seslere sorunun çözümü alternatörü değişmekmi yada başka bir çözümü varmı. Buraya video ekleyebiliyormuyuz ayrıca.

Geri