Civic ES7 Vtec 2 Led Aydınlatma ve Ampul Tipleri

Aracınız
Iyı akşamlar herkese ıyı ramazanlar dılıyorum.Arac 2006 vtec ls makyajlı kasa.farlarım hem uzun hem de kısa olarak ıyı aydınlatmıyor.ve ayrıca yan sanayı takılmıs.motorlu normalde ama motorlar calısmıyor.herneyse.Benım bunları degıstırmem lazım farlar olmasa da ampullerı.Far konusunda bılgım pek yok .Bixenon yaptırmak ıstedıgım aslında ama malıyetı ne olur onu hıc bılmıyorum.Yada en uygunu ne alabılırım ne taktırabılırım.sade xenon karsı tarafa cok ısık yapıyor dıyorlar .durup dururken de kımsenın hakkına gırmek ıstemıyorum dogrusu.Led ıle alakalı da yagmurda hıc gostermıyorlar dıyorlar.Simdi ben bi dukkana gırdıgımde ne solemelıyım yada ne almalıyım.farlarımın ıyı aydınlatmasını ıstıyorum . yardımcı olursanız sevınırım.hayırlı akşamlar

Aracınız
Peki bi xenon icin onerebileceginiz kit ne olabilir.2.si performans ampul olarak ne onerirsiniz [MENTION=194]Can[/MENTION] bey.Tesekkurler bu arada cevap icin.kusura bakmayin cok bi bilgim yok farlar ampuller hakkinda.sorularim biraz garip gelebilir.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Vtec 2 Led Aydınlatma ve Ampul Tipleri

Performans ampul icin oncelikle far tasinizin temiz olmasi lazim. Yani yansitici yuzey saglam olmali ki ampulden yarar gorebilesiniz. Osram night breaker kaliteli urun. Fakat performans ampulleri fabrikasyon ampule gore daha kisa omurlu olur. 7-8 ayda patladigini soyluyor kullananlar. Bi xenon da soyle oluyor. Far cami aciliyor far tasi cikariliyor kisa huzme yerine bi xenon mercek montaji yapiliyor. Cikma xenon balast ve ampul alarak o sekilde mutlu mesut kullaniyorsunuz. Benim aracimda bi xenon mercek var kendim yaptim montajini fakat disarida yaptirirsaniz 350tl civarinda montaj ucreti aliyorlardi zamaninda simdi ne kadar bilmiyorum. Bu benim aracimdaki far;

Civic Vtec 2 Bi xenon far

https://www.civictr.com/showthread.php?t=843

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Aracınız
Eyvallah tesekkur ederim.Bi arastirayim bakalim kaca yapilir nasil halledilir.Olmadi simdilik boyle dewam.hayirli gunler.

[MENTION=194]Can[/MENTION] Bunlar 2004 civic ep2 ile aynimi

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri