Vtec 2 Led Sinyal

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Montajını yaptım fakat video biraz gecikmeli oldu. Ledler uzun olduğundan arkalar yuvalara sığmadığı için araya köpük koyup montajı öyle yaptım. Turuncu ledlerim henüz gelmediği için idarelik beyaz led kullandım onlar da fena durmadı. Montaj düşünen olursa fotoğraf çekip ekleyebilirim. Ve nihayet video;

Trust

0
Aracınız
Can kardeşim hayırlı uğurlu olsun güzel olmuş .
Özellikle on sinyallerin yuvası bizimkinden geniş olduğundan aydınlatma daha iyi gibi oldu.
İyi günlerde bin kardeşim.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Teşekkür ederim abi, tam karsidan cekmedigim icin belli olmuyor ama on sinyaller yuvarlak gorunuyor cok guzel. Eski sinyallerden cok daha kuvvetli, gunduz bile tabelada yansima yapiyor. Kaldi ki benim farlar mat gri boyali, bir de reflektorlu olsa nasil parlayacakmis tahmin edemiyorum :D

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Aracınız

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sinyalde direnç her türlü gerekli 6w 50ohm yeterli oluyor. Linktekiler yetersiz kalır bence. Bizdekiler 80w 16 adet led var, aliexpressteki 12 tane ebaydeki daha az. Bence denenmişi varken başkasına bakma abi gayet güzel aydınlatıyor bunlar. Farda erime falan da olmaz, zaten halojen ampulun sıcaklığı sinyal ampulun yanında solda sıfır kalır :D

Trust

0
Aracınız
Sinyalde direnç her türlü gerekli 6w 50ohm yeterli oluyor. Linktekiler yetersiz kalır bence. Bizdekiler 80w 16 adet led var, aliexpressteki 12 tane ebaydeki daha az. Bence denenmişi varken başkasına bakma abi gayet güzel aydınlatıyor bunlar. Farda erime falan da olmaz, zaten halojen ampulun sıcaklığı sinyal ampulun yanında solda sıfır kalır :D
Bizim bi arkada sin 2008 fd6 var onun stoplara aldı resmen soket kaynamış zor soktum .

Aracınız
Arka stoplarda erime yaparmi

Tapatalk....

Geri