vtec 2 seyir halinde kapı kilitlenmesi

Selam 2004 model vtec aracım aldigim zaman olmayan sonradan orta ya çıkan seyir halinde kapı kilitlenmesi sorununu nasıl çözebilirim.galiba anahtarla kapı kilidin den bu özelliği devreye soktuk olay söyle oldu sunroof açıktı wolksvagen lerde kapı kilidin den anahtarla kapalı konumda beklerken açık cam sunroof ne varsa kapatıyor bunda da var diye düşündüm yaptım ve sonra seyir halinde iken kapılar kilitlenmeye başladı bu nu nasıl devre dışı bırakırım

Aracınız
Peki sunu denediniz mi aracı kumanda ile actiniz kapıyı açıp kapadiniz kirlenme oluyormu yoksa araç çalışıp harekete geçince mi kitleme yapıyor arac çalıştırıp bekleyince kitleme yapıyor mu tam olayı anlamak lazim dil mi takıldı yoksa beyin mi kitliyir birde kumandaniz kaç tuşlu

Tapatalk....

Kumanda normal honda kumandası 2 tuşlu kumanda ile açıyorum 4 kapı açılıyor araca binip kontağı açıyorum (tüm gösterge ışıkları yanıyor ) yaklaşık 4 saniye sonra 4 kapıda kilitleniyor

Kieen

0
Aracınız
Sehir Halındeyken Kapı Kilitlenmesı normal bı durm kı benım 2006 hoda civic aracım var belırlı mesafe haraket halındeydken aracta guvenlık acaısndan kapanıyor ama bu kapanma olayı Duruken Olmuyor Arac haraket etmedne oluyorsa Ayarlarıyla alakalıbı sıkıntısı var dır.

Aracınız
Sehir Halındeyken Kapı Kilitlenmesı normal bı durm kı benım 2006 hoda civic aracım var belırlı mesafe haraket halındeydken aracta guvenlık acaısndan kapanıyor ama bu kapanma olayı Duruken Olmuyor Arac haraket etmedne oluyorsa Ayarlarıyla alakalıbı sıkıntısı var dır.
Ekstra alarm takilimi sizde benim araçta kirlenme yok mesela

Tapatalk....

Aracınız
benım 2006 vtec es tede kılıtlenıyordu. harekete gecınce bır sure sonra hatta bunun sureyle mesafeyle alakalı olmadıgın okumustum, belirli bi hızdan sonra kıtlıyordu yalnız aracta cyclone alarm vardı.
kapıyı kıtlerdı hatta acmak ıcın kolu cektıımde acılmazdı elımde kılıdı kaldırım oyle kapıyı acardım her defasında benıde gınaa getırmıstı.
ama sızın aracınızda bır sıkıntı var, oto elektırıc veya alarm kılıt sıstemlerıne bakan bır kısıye gıtmenız tavsiye olur. alacagı cok cok 10-2 lira birşey can sıkıp anahtarınızı riske attıgına degmez.

Geri