Vtec 2 Sustalı Kumanda

Aracınız
Vtec 2 Sustalı Kumanda

Anahtarın son hali
1a5b17f642700bb7479daad2aa6cbe1e.jpg

Tapatalk....

Moderatörün son düzenlenenleri:

Eu8

0
Vw cam krikosunu yaptırmak için bir oto kilitçiye gitmiştim orada tüm markalar için sustalı kilidi kopyalayarak orjinale müdahale etmeden yaptıklarını söylüyorlardı ama ben hiç değişmeyi düşünmediğimden o zaman esas sorunumuzu yaptırıp ayrılmıştım.. Şimdi bu konuyu okuyunca önümüzdeki haftasonu bir gidip soracağım öyle bir teknoloji var mı merak ettim?

Ali334

0
Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] sayesinde benimde bir sustalı anahtarım oldu bir sıkıntı da yaşamadım.Can yurtdısından boş kap getirterek kendi yapmış fakat ben istanbulda yaşadığım için araştıra araştıra avrupa yakasında bu işi yapabilen bir anahtarcı buldum.Arkadaşın vteci ne de yaptırdık.Kur yüksek olduğu için biz yurtdısından ürün getirtip yaptırmadık burda yaptırmak daha uyguna geldi.Canla istişarede buna karar verdik.Benim de her zaman istediğim bir şey di çok da şık oldu.
(Vtec2 Sustalı anahtar;Kumanda+anahtar yeterlidir.Ekstra alarm taktırmaya gerek yoktur.)

Sa hocam bende anahtarı sustalı yapmayı düşünüyordum siz nerdr yaptırdınız acaba birde ne kadara mal oldu yazabilirseniz sevinirim

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Son düzenleme:

Ali334

0
Aracınız
Anladim bende 50 tl ye yapacak yer buldum ugrasmayip ordan yaptiririm o zaman . tanitimi yaptim tesekkurler

Geri