Vtec 2 Sustalı Kumanda

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
geçen sabah aracım mars bastı fakat bir türlü çalışmadı göstergeye baktıgımda anahtar sürekli yeşil durumda kalmış haliyle sustalıda sorun oldugu bellı oldu,anahtarı cıkarıp salladıgımda içinde gezınen parça vardı immobilizer çipini istinye anahtar sabıtlemeden bırakınca yerınden çıkmış Allahtan evin önünde oldu yedeği aldım anahtarı açtırıp çipi yerine yapıştırttım bir 10 lirada ona gitti
Aynı olayla hepimiz karşılaşıcaz sanırım :D Benim de başıma geldiğinde evin önündeydim 13 14 kere bastım tık yok. Akü kutup başına baktım sağlam. Sonradan çip aklıma geldi gittim yedekle çalıştırdım, anahtarcıya da bi ton sövdüm rahatladım.

Aracınız
Yedekle gezdikten sonra anahtarı gezdirmenin ne kıymeti kaldı dusurmemeye özen göstermek lazım dustumu bir dönem saçmalıyor benimkide kitlemiyor mesela

Tapatalk....

Aracınız
[MENTION=563]bilisim[/MENTION] abi montaj yaparken cipi yuvaya yapistirmadilarsa seninki de cikabilir. Ben icini acip japonla yapistirdim hicbir sorun yok 10 aydir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bir daha düşerse kendim acicam zaten kumandayı o zaman yapistirmayida kontrol edicem

Tapatalk....

Arkadaşlar ankarada bunu bulabileceğim yer varmı teşekkürler şimdiden

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Sahibinden de bir ilan vardı ama boş kutu olarak ucu farklıydı ayrıca uc yaptirman gerek

Tapatalk....

Bende malum Çin sitesinden aşağıda resmi olan yeni gelen ürünü eski anahtar kumanda tertibatını içine eklemek istedim ama bir türlü tam olarak oturmadı Yani yaptım ama kapama dügmesi tam basıyor açma basmıyor. ..bence bende bir sıkıntı var gibi beceremiyorum tahmininde , başka bir ince nokta varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim...en kötü bu işi yapan adam akıllı bir anahtarcıda yaptırcam

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] bu konuda en bilgili arkadaşımız urunu kendi montajladi o bilgi verecektir [MENTION=1671]meto[/MENTION] da bir kaç kez acti kumandayı

Tapatalk....

meto

0
Aracınız
Bende o sorunu yaşadım kutunun için deki parçanın dugmelerin altına geliyor köprü şeklinde olan çökmüş oluyor onu yukarıya kaldırmaniz gerekmektedir devamli olursa altına sert bir plastik kesip sıkıntı gideribilir bu durumda düğmeler yükselir

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri