Vtec 2 Uzaktan Kumanda

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar

Aracımın kumandasını sustalı ya çevirmiştim, bilenler bilir bizim kumanın içi direk olarak sustalının içine konuluyor. Bir otoparkçı arkadaşın güç denemesi yüzünden kilitleme tuşum çalışmıyor. Bende sustalının kutusundaki kırık sebebiyle araştırma yaparken aliexpress de kumandalara denk geldim fakat bizim araçlara uyarmı bizim araçlarda kullanılabilir mi emin olamadım. Sıfırdan anahtar yaptırma seçeniğimde mevcur ama istiyorum ki kumandayla çözebilirsem kumandayla çözeyim biraz da merak tabiki belki kumandası bozulan arkadaşlara da bir fikir vermiş oluruz sizce aşağıdaki kumandalar 2004-2006 vtec 2 lere uygun mu kullanılabilir mi. [MENTION=194]Can[/MENTION] [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] (aynı anda iki kumandanın tanıtılamadığını, kumandanın da araca programlanabildiğini bazı kaynaklardan okudum.)

https://tr.aliexpress.com/item/2-1-...d8436b2&transAbTest=ae803_3&priceBeautifyAB=0

https://tr.aliexpress.com/item/X-AU...c665cd8&transAbTest=ae803_3&priceBeautifyAB=0

Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] Alttaki köprüyü düzelttim fakat düğme de arızalanmış, alttaki düğme çalışıyor üstteki düğme çalışmıyor. Bu kumandalar bizim araçlara uygun mu çalışır mı ??

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Abi aynisi benim basima da geldi. Ayilar zorlarigi icin alttaki mekanizma gocmus. Onu lehimle yerinden ayirip duzeltmistim. Kap alsan da degisen bir sey olmaz icteki mekanizmayi duzeltmen gerek

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben kap al diyecektim :D

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Bu isin sonunda ya cinli bir satici yada bir anahtarci beni opecek dusuncem bu :)))

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıexpresten aldım kumanda araca tanıttıgınızda çalışıyor bire bir aynısı sadece arka kapagında honda yazmıyor.sustalıda aldık ondada sorun yok tek sorun bızım anahtar uzun oldugu için sustasına sığmadı bıraz kırptık ugrastırdı yanı ama oluyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda için olanını alıyorsun eskisinin içini olduğu gibi naklediyorsun içindeki okuyucuyu koymayı unutma asx aracımda başıma geldi, küçük dikdörtgen bir parça. Ve 15 tl ye çektir anahtarı güzel törpüsünüde yaptır on numara olur

Geri