Civic ES7 Vtec2 orjinal parcalarinin satildigi bir internet sitesi var mi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yorumlarınız nedir acaba orjinal fake ?
Yağ filtresinin üzerinde Made in Germany yazısı varmı? Ben eski aldıklarımda o yazı mevcuttu.
Diğerlerinde kutu üzerindeki üretim yeri ile ürünün üzerindeki üretim yerini karşılaştırın.
Resimlerden anladığım kadarı ile bir sorun görünmüyor, yanındaki küçük kitapçıkları da gelmiş.
Hayırlı olsun diyelim, bende buradan kendime birkaç parça sipariş edebilirim o zaman :)

Aracınız
Civic ES7 2003
Yağ filtresinde made in germany yazıyor hocam. Sadece polen filtresi de küçük nasıl takilacagini anlatan 4 sayfalık bir kitapçık var. ayrıca polen filtresinde de made in germany yazıyor. Hava filtresi çift poşette ambalajlanmis özenli duruyor. Bana güven verdi hocam hayırlısı...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yağ filtresinde made in germany yazıyor hocam. Sadece polen filtresi de küçük nasıl takilacagini anlatan 4 sayfalık bir kitapçık var. ayrıca polen filtresinde de made in germany yazıyor. Hava filtresi çift poşette ambalajlanmis özenli duruyor. Bana güven verdi hocam hayırlısı...
Böyle bir siteyi farkedip paylaştığınız için teşekkürler :)
Parçaları taktıktan sonra kullanıcı deneyiminizi de yazarsınız (y)

Aracınız
Civic ES7 2003
İnşâallah herkes için yararlı olur hocam. Bizler de bilmediğimiz konularda siz ve diğer tecrübeli üstadların tecrübelerinden istifade etmeye çalışacağız.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic ES7 2003
Hava filtresi uyumsuz çıktı hocam. Geri iade gönderdim bilginize.
Yerine tam oturmuyor yani filtre nin alt kısmı meyilli değil onun için yerine oturmuyor filtre yarım santim yukarıda duruyordu.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Hava filtresi uyumsuz çıktı hocam. Geri iade gönderdim bilginize.
Yerine tam oturmuyor yani filtre nin alt kısmı meyilli değil onun için yerine oturmuyor filtre yarım santim yukarıda duruyordu.
Satıcıyla görüşerek almamış mıydınız, yanlış parça mı göndermişler?

Aracınız
Civic ES7 2003
Satıcı ile görüştüm ama uyumsuz nedenini bilmiyorum. Hatta iade etmek için aradığımda ruhsat bilgilerinden teyit ettirdik doğru ürün gözüküyor ama bi uyumsuzluk var. :unsure:

Aracınız
Civic ES7 2003
Araçtaki filtre ile nette görsellere bakıyorum Mann filtre olarak orjinal ama uyumlu değil. Filtron da görsel olarak uyumsuz gözüküyor. Purfulux bosch uyumlu gibi gözüküyor.

Geri