Vtec2 yardım..

Ad Soyad
Emre Avşar
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar selamlar. Ankara'da vtec2 yi yalamış yutmuş bir arkadaşa ihtiyacım var. Daha önce de konu açmıştım arkadan gelen trim sesi ile ilgili bir arkadaş ile pandizotu söktük sünger desteği ile taktık ama sorun devam ediyor malesef. Acaba tecrübesi ile bana yardım edebilecek biri var mıdır?

Not: Arka amortisörler sağlam denge kolları ve burçları sağlam yeni değişti..

0549 549 93 14

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arka tekerlerde kampana mevcut ise temizlik ve ayar yapılabilir. Balata zamanla aşınır ayar ister. Balatanın oturduğu yere sürterek araç her yaylandığında ses yapar. Kendi aracımda yaşadım. Balataları değiştirdim. Temizlik ve bakım sonrası ses kesildi.

Ad Soyad
Emre Avşar
Aracınız
Civic ES7 2001
Arka tekerlerde kampana mevcut ise temizlik ve ayar yapılabilir. Balata zamanla aşınır ayar ister. Balatanın oturduğu yere sürterek araç her yaylandığında ses yapar. Kendi aracımda yaşadım. Balataları değiştirdim. Temizlik ve bakım sonrası ses kesildi.
Anladım ama acaba sizinki tiz bi ses miydi. Benimki sanki bir tahta bir tahtaya vuruyo gibi acaba öyle bir ses miydi sizinki?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Anladım ama acaba sizinki tiz bi ses miydi. Benimki sanki bir tahta bir tahtaya vuruyo gibi acaba öyle bir ses miydi sizinki?
Hayır. Daha çok gıcır gıcır veya gacır gucur tarzı metalik idi. Bagaj havuzun ceplerinde malzeme var ise onlarda sağ sola çarparak ses yapabilir.
Helezon yaylarda işlem var mı bakılabilir.

En son çareyi söyliyeyim.
Arka koltuklar indirip bagaj havuzu komple boşaltılır. Usta bagaj kısmına yatar. Sizde sesin en çok geldiği tarz sürüş yaparsınız.

Ad Soyad
Emre Avşar
Aracınız
Civic ES7 2001
Hayır. Daha çok gıcır gıcır veya gacır gucur tarzı metalik idi. Bagaj havuzun ceplerinde malzeme var ise onlarda sağ sola çarparak ses yapabilir.
Helezon yaylarda işlem var mı bakılabilir.

En son çareyi söyliyeyim.
Arka koltuklar indirip bagaj havuzu komple boşaltılır. Usta bagaj kısmına yatar. Sizde sesin en çok geldiği tarz sürüş yaparsınız.
Bagajı komple boşalttım koltukları söktüm ama tek başıma dinledim sesi bi sonuca ulaşamadım tabi bagaj içi yan döşemellere kadar söktüm köpükledim olmadı bi arkadaşım ile bakayım tekrar teşekkür ederim

mturker

Özel Üye
Bagajı komple boşalttım koltukları söktüm ama tek başıma dinledim sesi bi sonuca ulaşamadım tabi bagaj içi yan döşemellere kadar söktüm köpükledim olmadı bi arkadaşım ile bakayım tekrar teşekkür ederim
YouTube kanalında torc destek adı altında video yayınlayan Ahmet usta var. Oda Ankara'dan ama neresinden bilmiyorum.
Onunla bı şekilde irtibat kurun o eminim sorununuzu çözer..
Aşağıya örnek videosunu bırakıyorum.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Emre Avşar
Aracınız
Civic ES7 2001
YouTube kanalında torc destek adı altında video yayınlayan Ahmet usta var. Oda Ankara'dan ama neresinden bilmiyorum.
Onunla bı şekilde irtibat kurun o eminim sorununuzu çözer..
Aşağıya örnek videosunu bırakıyorum.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Tamamdır çok teşekkür ederim

Geri