Vti lpg yardım bekliyorum

Merhaba arkadaşlar. 1 ay sonra honda civic vti alacağım. Araca lpg taktıracağım kesin. Bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Lpg Civic vti a uyar mı? Tasarruf sağlar mıyız? Eleştirecek arkadaşlara da saygım var ama ben kesin lpg taktıracağım. Yardım edecek arkadaşlara teşekkürler şimdiden.

Teşekkürler kardeşim cevabın için. Prins ya da brc takacağım. Aracı uzun süre kullanacağım inşallah o yüzden arada bir gazlarım çoğu zaman uzun yolda kullanacağım.

Aracınız
Performans a yönelik kitler mutlaka vardır bilen arkadaşlar cevaplayacaktir

Tapatalk....

Zavoli lpg'de calisiyorum hangi markayi takarsaniz takin araci benzinli halindeki gibi performans alamazsiniz elbet dusus yasar. Ama illaki takacam diyorsaniz brc oneririm ??

Aracınız
Zavoli lpg'de calisiyorum hangi markayi takarsaniz takin araci benzinli halindeki gibi performans alamazsiniz elbet dusus yasar. Ama illaki takacam diyorsaniz brc oneririm ??
Brc nin ecobost motorlar için geliştirdiği aracın kendi enjektorlerini kullanan modeli nasıl sence

Tapatalk....

Brc nin ecobost motorlar için geliştirdiği aracın kendi enjektorlerini kullanan modeli nasıl sence

Tapatalk....
Zavolide calistigim icin brc'nin hangi tur motorlara ne tip kit veya nasil sekilde taktigini bilmiyorum. Ancak dediginizden yola cikarsak aracin kendi enjektorlerini kullanan modeli randiman verirmi veya uyum saglarmi bilemem bunu bulabilirseniz performans araca dediginiz kit tipinden taktiran birini bulup sormaniz gerekir. ???

Geri