Warex Servis Garanti Sorunu

Aracınız
Hayırlı günler hayırlı ramazanlar :)

Benim aracı biliyorsunuz ben yinede söyleyim aracı alalı 7 ay oldu 20 bin bakımına sokacağız lakin sokmadan önce varex egsoz sistemi yaptırayım diyorum..Yaptırdığımızda aracın hangi bölümleri garanti dışı kalır bilgisi olan yaptırıp tecrübesi olan varmı ??

8fcbb7ee34b3ad3d1f0a2b2e9fa4d757.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Maşallahın var Hocam hemen hemen aynı Zaman'da aldık araçları benim araç 6600 km de ve hergun biniyorum
Bende kendi kendime diyordum ki ulen ne çok biniyorsun araca senin maşallahın var
Servisle alakalı yoruma gelince şahsi görüşüm zaten 20,000 olmuş yetkili servisi bırakma vaktin gelmiş bence

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] Egsoz manifoltu ve susturucular garanti dışı olur her halde, bence değişimi bakım sonrası yaptırın ;)

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] a da aynen katılıyorum ve sunu da eklemek istiyorum bu uyanıklıklar bu servis motoru komple devre dışı bırakabilir arabanı seviyorsun ve zevkle biniyorsun gördüğüm kadarıyla servise vereceğin parayla arabana extralar yaptırırsın kaliteli özel servis bence

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
Aynen Muhsin hocam Uzun yol is icabı cok fazla yapıyoruz hep bundan kaynaklanıyor Honda zevk isi zaten yoksa niye alalım bu kerataları yanı :)) Bakimini yaptıralım öyle yapalım o zaman cunku daha garantiden müzik Playeri değiscek

Aracınız
Aynen Muhsin hocam Uzun yol is icabı cok fazla yapıyoruz hep bundan kaynaklanıyor Honda zevk isi zaten yoksa niye alalım bu kerataları yanı :)) Bakimini yaptıralım öyle yapalım o zaman cunku daha garantiden müzik Playeri değiscek

batu meraba , ambians aydınlatmaların ve arka bagaj spoilerin birde şimşek uzunların fiyatını verebılırmısın bana nerde yaptırdın yada dırek marka soyle ben temın edeyım sanırım kocaelinde yaptırıyordun

Aracınız
batu meraba , ambians aydınlatmaların ve arka bagaj spoilerin birde şimşek uzunların fiyatını verebılırmısın bana nerde yaptırdın yada dırek marka soyle ben temın edeyım sanırım kocaelinde yaptırıyordun
Hocam ışık ambianslari 350 tl ye serviste degisiyorlar. Park lamba gündüz turuncu akşam beyaz, sis lambasi beyaz, bagaj içi beyaz , iç ön ve arka aydınlatma beyaz ve kapı açılınca alt aydınlatma beyaz olmaz üzere bilginize ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onancc

0
Aracınız

mert bende uzun ledleri batu dakine bakıp beğenip internetten aldım kendim taktım link aşağıda, alırsan da takamazsan yardımcı olurum. senin ön panjuruda 15 - 20 gün önce kendimiz taktık araca 10 numara oldu 2015 görünümlü 2012 oldu dediğim gibi bizim petekli alt ızgara ile petekli üst ızgara daha güzel kombin oldu bence :)

http://urun.n11.com/sis-fari/niken-9005-6000k-xenon-led-ampul-P120364936 ( istanbul firması ben burdan aldım mesaj atıp soket tipini 9005 olarak özellikle bildirdim )
alternatif
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/niken-h1-led-ampul-takimi-xenon-beyaz-226028776 ( ankara firması )

ambiyans aydınlatma için ise şaşmaz sanayide elektrikçi çağrı usta var forumda eski mesajlarda yaptığı uygulamalar var 100 TL ye yapıyordu şimdi olsun 120 TL iç kapı açma kollarına kadar led uygulama yapmışlığı var bir araştır istersen ta kocaeline gidene kadar.

Aracınız
mert bende uzun ledleri batu dakine bakıp beğenip internetten aldım kendim taktım link aşağıda, alırsan da takamazsan yardımcı olurum. senin ön panjuruda 15 - 20 gün önce kendimiz taktık araca 10 numara oldu 2015 görünümlü 2012 oldu dediğim gibi bizim petekli alt ızgara ile petekli üst ızgara daha güzel kombin oldu bence :)

http://urun.n11.com/sis-fari/niken-9005-6000k-xenon-led-ampul-P120364936 ( istanbul firması ben burdan aldım mesaj atıp soket tipini 9005 olarak özellikle bildirdim )
alternatif
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/niken-h1-led-ampul-takimi-xenon-beyaz-226028776 ( ankara firması )

ambiyans aydınlatma için ise şaşmaz sanayide elektrikçi çağrı usta var forumda eski mesajlarda yaptığı uygulamalar var 100 TL ye yapıyordu şimdi olsun 120 TL iç kapı açma kollarına kadar led uygulama yapmışlığı var bir araştır istersen ta kocaeline gidene kadar.

abi teşekkür ederim bu ayın sonunda alıcam bu ledi , panjurun resmı varsa gormek ısterım :)

Geri