Waterfall kış lastiği

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
haya-ji Bildiğim kadarıyla kayhanbozkus Arkadaşımız 205 kullanıyor görünce yorum yapacaktır.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Selamalar,
İnternetten g�rd�ğ�m kadarı ile Petlas Waterfall dan daha uygun fiyatta. �nceki iki aracımda Petlas kullanmıştım, Ankara da yaşıyorum gayetten memnun kalmıştım. Şimdi FC5 i�inde pakıyorum.
Soru şu iki tane 215 mi alsam sadeec �nlere, yoksa 4 tane 205 mi alsam acaba.
2 tane 215 660 TL
4 tane 205 1000 TL
Daha �nceden de hep �n iki tekere kışlık takıp kullandım, hi� sorun yaşamadım ama şimdi 2 tane 205 alıp �nler 205 arkalar 2015 yapamıyacağıma g�re kararsız kaldım.
Marka olarak ben patlas aldım. Bir sıkıntı yaşamadım. Şunu dikkat çekmek isterim. Sadece 2 teker değiştirmek. Hiç doğru olmaz. Kar ve buzlu yollarda çok farkeder. Aracınızın arkası kaysa toplamanız çok zor. Numaraları aynı olan fiyatı uygun 4 adet lastik alın derim. Lastikleride yer değişimi yaparak uzun süre kullanabilirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

kafkef

0
Nereden ne kadara temin ettin hocam ?

Hocam 1520tl ye temin ettim dört lastiği. Şu sıralar sınırlı sayıda olmakla birlikte n11 de ve kolayoto da kampanya var. Normalde çok daha yüksek fiyatları buluyo. 205 ebat tercih ettim bende kullananlar hiçbir sıkıntı yaşamadığı için.
Baya araştırdım 1-2 hafta kadar. Son dört senenin en iyi lastiği continental ts860 (önceki senelerde ts850) olarak çıkmış hemen hemen bütün testlerde. Nokian wrd4 te en az onun kadar iyi bi lastikmiş. Bu markaların fiyatları epey yüksek tabi ama kış şartları sert olan biyerdeyseniz riske girmeyip iyi bi lastik almak en iyisi diye düşünüyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri