Civic FC5 White Angel

kayhanbozkus

0
Yönetici
Camurluk , kaput ve arka cam ustunde ki apartlar haric gayet guzel duruyor. Allah kaza bela vermesin. 300e satip 50 kar edeceginiz bir ortam olacagini pek sanmiyorum. Bakalim 2021 fiyatlari ne durumda olacak. Ama ona ragmen bu arabaya 350 verilecegini sanmiyorum.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
2020 Nisan ayında makyajlı eko elegance 2019 model aracı 22 binde hatasız 169 bine aldım. Kasımın sonuna kadar araç 260 binleri buldu fiyat olarak, 255e veren olmuştu. Yani sekiz ayda yaklaşık 90bin fark etti ta ki aralığın başına kadar. Aralığın 2sinde ilana koydum 238 bin yazdım soran olmadı 229 yaptım yine soran olmadı ve satmaktan vaz geçtim. Kasım ayında grupta da dahil bir çok yerde 2021in başında aracın 300 olacak değerini bil diyenler çok oldu. Ta ki galericiler ve bayiler oynadıkları o kirli oyunda batağa saplanana kadar.
Kendi açımdan Bi problem yaşamadım yaşamıyorum da. 260a satsaydım exetuve en 300 bindi sizin de yazdığınız gibi ama şu anda makas daha da daraldı, 225e satsam 255ealabilirim yani fiyatlar düştükçe benim için daha iyi bunun farkındayım. Ne zaman ki aracımızı satıp farklı bir yatırıma yönelmeyeceksek araç fiyatlarının düşmesi bizim zararımız değil. 8 ayda yüzde 50den fazla değer kazanması hiç normal bişey değildi ve keşke biraz daha düşüp piyasa tam otursa..

akif

0
Aracınız
Çamkıran çıkışlı demi bu Çok belli adamlar orjinal araba satmamaya yemin etmişler hep extralı.
Evet ne yazık ki boş araba bulmak imkansız ama fiyatın iyi denk geldiğini düşünüyorum ben

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen hocam çamkıran aksesuarsız araç satmıyor. Aracı alırken parasını öderim ama abartı aksesuar takmayın eşimle birlikte kullanıyoruz dedim rica minnet spoiler balık sırtı anten felan çıkartabildim ki tüm aksesuarlar bedavaydı yani araç satış fiyatının içindeydi, ilk defa bedava aksesuarları reddeden müşteri görüyoruz demişlerdi. 2019 aralığın son haftası 169 bin tl'ye anlaşmış 3 ocak 2020'de de teslim almıştım.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Samsun da kamer de aksesuarsız araç satmıyor, hep üstüne 18 bin koyarak aksesuarlı çıkış yapıyor

Aracınız
Civic FC5 2020
2020 Nisan ayında makyajlı eko elegance 2019 model aracı 22 binde hatasız 169 bine aldım. Kasımın sonuna kadar araç 260 binleri buldu fiyat olarak, 255e veren olmuştu. Yani sekiz ayda yaklaşık 90bin fark etti ta ki aralığın başına kadar. Aralığın 2sinde ilana koydum 238 bin yazdım soran olmadı 229 yaptım yine soran olmadı ve satmaktan vaz geçtim. Kasım ayında grupta da dahil bir çok yerde 2021in başında aracın 300 olacak değerini bil diyenler çok oldu. Ta ki galericiler ve bayiler oynadıkları o kirli oyunda batağa saplanana kadar.
Kendi açımdan Bi problem yaşamadım yaşamıyorum da. 260a satsaydım exetuve en 300 bindi sizin de yazdığınız gibi ama şu anda makas daha da daraldı, 225e satsam 255ealabilirim yani fiyatlar düştükçe benim için daha iyi bunun farkındayım. Ne zaman ki aracımızı satıp farklı bir yatırıma yönelmeyeceksek araç fiyatlarının düşmesi bizim zararımız değil. 8 ayda yüzde 50den fazla değer kazanması hiç normal bişey değildi ve keşke biraz daha düşüp piyasa tam otursa..

Ya evet bende henüz satmayacağım için pek bir önemi yok uzun süre kullanmayı düşünüyorum sadece merak ettim

Aracınız
Civic FC5 2020
Boşu 296 hocam nasıl 260 a sayıyorsunuz 1.6 eco executive

Piyasa araştırması yapmadığınız belli hocam , 10 gün önce 242ye bir arkadaş eco elagance aldık . Bayiler elagance için 245-260 arası, ex için 255-275 bin TL arası fiyatlar verdi . Forum içerisinde çok konusu geçti yüksek fiyatlara alan arkadaşlarımızın isyanı , bayi satış fiyatına rağmen böyle düşük veriliyorsa %50lik ÖTV dilimine girmesine dair muhabbetlerimiz çok oldu . Forumu takip birçok konuda faydalı olacaktır . Aracımızdaki ekstralar arabaya yapılmak istenenler içerisinde yer aldığından şahsen ufak benim hoşuma gitti ancak dışarda 15-20 bin TL’ye maledilecek şeyler .

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam alınmış alınmıştır güle güle binin kazasız belasız. Şık araç olmuş

Çok doğru yorum ne zaman da olsa değerli ve gerçekten çok kaliteli araç, daha önce de çok kez dile getirdim yakıt olarak sanırım rakibi yok. Dün sultan ahmet in dar sokakları da dahil İstanbulun altını üstüne getirdim, silivride ikamet ediyorum ve köylere de çok gidiyorum, 410 kmye 127 lira tüp aldı bu gün şaka gibi. Hiç inmek istemiyorum makyajlı eco elegance 44500 km oldu :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlarında dediği gibi hayırlı olsun allah tekerinize taş değdirmesin

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Geri