Wunder Markayı Nasıl bilirsiniz

Aracınız
Honda Jazz
Özel servisin o markayı kullanması uygun fiyatlı olmasından kaynaklanıyor. Man ile wunder arasında çok fiyat farkı var. Hava ve yağ filtresi olarak kaliteyi azami dikkat ederim. Man kullandım ve ciddi kaliteli malzeme üretiyor. Wunder için karbon polen filtre fiyatı uygun olduğu için denemelik alayım dedim. Ürüne dikkatlice baktım. Tırtıklı mesafesi orantılı değil, yapıştırma yerleri iyi değil ve karbon tanecikleri tuz gibi serpilmiş gördüm. Kaliteyi severim ve bu yüzden üç beş fazla olsun ama kafam rahat olması taraftarıyımdır. Bir daha wunder almayı düşünmüyorum.
işyeri aracı ben de ilk defa özel servise gönderdim bu wunder filtreler ve motul 0x20 yağ için toplamda 700tl verdi patron yani bence çok fazla
mando balata ön set 600tl çekti ama almadık. sanki internetten kendi parçalarımızı alsak daha iyi.

kendimde 2013 civic var. buna man marka filtre seti nereden alabilirim link var mı acaba

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
işyeri aracı ben de ilk defa özel servise gönderdim bu wunder filtreler ve motul 0x20 yağ için toplamda 700tl verdi patron yani bence çok fazla
mando balata ön set 600tl çekti ama almadık. sanki internetten kendi parçalarımızı alsak daha iyi.

kendimde 2013 civic var. buna man marka filtre seti nereden alabilirim link var mı acaba
Burada iş ahlakı devreye giriyor. Malzemeleri ucuza alıp üstüne fazla eklemeden işcilik ile halleder ise fiyat düşük olur. Ama ucuza alıp çok kaliteli ürünmüş gibi fiyat çeker ise doğru olmaz. Motul güzel yağdır. Şu aralar fiyatıda baya yükseldi.
Filtre set olarak aloparça ve filtre marketimi bakmanızı öneririm. İnternetten almak daha uygun oluyor. Ne kadar çok aracı o kadar çok fiyat artışı oluyor.

Son düzenleme:
Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Wunder ciddi kalitesiz. Onun yerinde en azından Filtron kullanılsa daha iyi. İmkan varsa bosh mann tabiki.

SM-N975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Internette n11, hepsiburada, aloparça gibi e-ticaret sitelerinde parça koduna göre takip edin, kampanyalı döneme denk geldiğinizde alırsınız.
Aslında filtremarketim.com geçen yıl uygun satıyordu ama o da piyasa koşullarına göre fiyatlarını arttırmış.

Bence en iyisi her zaman parça kodlarından araştırmaktır, çünkü bazı satıcılar anlık stok eritmek için fiyatı makul oranda düşürebiliyor.
Mesela 2018 sonuna doğru ben 20 liradan Mann'ın yağ filtresini almıştım ama Aloparça yılbaşı kampanyası diye 15 liradanda sattı.

FB7 için kalite olarak iyi kabul edilen markaların bakım parçalarının kodlarına linkten bakabilirsiniz,

Geri