Xenon Aydınlatma

Aracınız
bendekullandım bundan müthiş birşeyparanızın hakkını verir.anlık tepki verior sellektör yaparken doğru seçim.

Aracınız
Arkadaslar kisa sure once alip kullandigim photon can bus led xenon h11 lerden dun aksam yogun yagmurda sehirler arasi yoldaki tecrubemden sonra direkt vazgectim, onumu dahi goremedim , saka gibiydi. Bugun sabah itibari ile eski ampulleri taktim, kafam rahat. Fc5 elegance

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaslar kisa sure once alip kullandigim photon can bus led xenon h11 lerden dun aksam yogun yagmurda sehirler arasi yoldaki tecrubemden sonra direkt vazgectim, onumu dahi goremedim , saka gibiydi. Bugun sabah itibari ile eski ampulleri taktim, kafam rahat. Fc5 elegance

Orjinal xenon ile hiç uzun yol yapmadım, halojenin aydınlatması uzun yolda büyük rahatlık.

Aracınız
Orjinal xenon ile hiç uzun yol yapmadım, halojenin aydınlatması uzun yolda büyük rahatlık.

Bizim mercekli halojenlere,
Philips diamond vision 5000k beyaz halojen
Yada
Osram nightbreaker h11 halojen beyaz
Ampul koysak nasil olur acaba ? Bu ampullerin ikiside orjinalleri ile ayni ozellikte 55w . Sadece renkleri 5000 kelvin , ideal beyaz

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bizim mercekli halojenlere,
Philips diamond vision 5000k beyaz halojen
Yada
Osram nightbreaker h11 halojen beyaz
Ampul koysak nasil olur acaba ? Bu ampullerin ikiside orjinalleri ile ayni ozellikte 55w . Sadece renkleri 5000 kelvin , ideal beyaz

Hocam eski kasanın orjinal xenonu uyuyor ise, pert civiclerden alıp takmak daha mantıklı gibi geldi :)

Geri