Civic FB7 Yağ Değişimi Hk.

Ad Soyad
Hüseyin
Aracınız
Honda HRV
Arkadaşlar foruma biraz göz gezdirdim fakat konu ile ilgili daha önceden açılmış konuya denk gelmedim ya da gözden kaçırdım. Bu gün aracımı yetkili servise götürdüm sonbahar kampanyası dahilinde yağ değişimi filtresi hava ve polen filtresi şanzıman yağ değişimi fren hidroliği değişimi yaptırdım. Yağ değişimi yapılırken kapalı kutudan değil honda logolu yağ varilinden yağ konuldu mütakibinde neden ondan yağ konuldu diye sorunca kampanyadan faydalanan araçlara honda türkiyenin göndermiş olduğu bu varilden konulması gerektiğini söylediler Eneos 0w20 yağın cinsi dediklerine göre

şimdi asıl merak edilen servise o kadar para verelim kapalı kutudan değilde yağ varilinden yağ değişimi yapılması normal midir? konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yeşillendirirse memnun olurum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@hsyk112 Honda Türkiye sevgili yetkili servislerine güveniyor ve yağ kullanımını servislerin inisiyatifine bırakıyor. Varilin içerisindeki yağ gerçekten Honda 0w20 yağ ise çok iyi, ama servislerin varil muhabbetin de üç kağıt olabiliyor.

Geri