Yağmur sensörü

rider

0
Teşekkürler bozuk mu diye düşünmeye başlamisdım

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sayın Mustafa81 bence çok da erken kabullenmeyin , çünkü devamlı bu sorunu yaşayacaksınız maalesef . [MENTION=964]maksu[/MENTION] hocama da katılamıyorum , bütün arabalar böyle değil . Aynı amaca hizmet eden otomasyon sistemleri içinde akıllılar , bayağı akıllılar ve az akıllılar vardır. Bizim oğlandaki ise ne yazık ki biraz geri zekalı , çünkü direk bilgi kullanmak yerine , araç hızına bağlı bir algoritma vasıtasıyla endirekt bilgiden referans alıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

koraya

0
Aracınız
Bende yağmur sensörü ve kol üzerinde +/- ayarına ilk başta çok anlam verememiştim, çalışmasını anlayamamıştım. Biraz araştırınca ve deneyimleyince gördümki +/- ile sileceği tetiklemek için sensör yüzeyine düşen damla miktarını ayarlamak için tasarlanmış. Yani ayar -'ye yakın iken silmeyi tetiklemesi için sensör yüzeyine daha fazla damla düşmesi, +'ya yakın iken sensör yüzeyine daha az damla düşmesi ile silecek tetikleniyor. Bu şekilde bakınca en ufak damlada hemen silmesi isteniyor ise +'ya, camın daha fazla damlacık ile kaplandıktan sonra silmesi isteniyor ise - konuma alınarak ayarlanabiliyor.

Çok yağmur yağdığında otomatik ayarı silmeye yetişemeyebilir, bunun doğal olduğunu manuel olarak sürekli moda almak gerekecektir. Diğer taraftan canım aniden su ile kaplanması durumunda sensör algılamayabilir. Bunun da normal olduğunu düşünüyorum.

Aracınız
Yağmur sensöründen hiç memnun değildim. Sorun bende zannediyordum ama herkesin ayni soruna sahip olmasına sevindim. Umarım ilerleyen zamanlarda yazılımla vs. İyileştirme yapabilirler.

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Yağmur sensöründen hiç memnun değildim. Sorun bende zannediyordum ama herkesin ayni soruna sahip olmasına sevindim. Umarım ilerleyen zamanlarda yazılımla vs. İyileştirme yapabilirler.

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Menü diline müdahale etmeyen honda için çok iyi niyetli bir yaklaşım sizinki :)

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaslar bendeki sorun su sekilde: hafif yagmurda senson once normal calisiyor fakat birkac dakika sonra en dusuk ayarda da olsa yagmur cok az olmasina ragmen surekli calisiyor basina gelen var mi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaslar bendeki sorun su sekilde: hafif yagmurda senson once normal calisiyor fakat birkac dakika sonra en dusuk ayarda da olsa yagmur cok az olmasina ragmen surekli calisiyor basina gelen var mi

Benzer sorunlar bir çok kişide var.

Geri