Yakinda lpg taktiran

xburax

0
Aracınız
Hocam Akcanlar da taktırdınız mı LPG'yi? durum nedir hoşunuza gitmeyen birşeu var mı şimdiye kadar, tüketim/performans tatmin ediyor mu?

Evet bi hafta oluyor taktıralı. Lpg göstergesinin yeri hoşuma gitmedi aux'un hemen yanına takmışlar. Yolda giderken yakıt durumuna baktığımda gözümü yoldan ayırıyorum. Daha rahat görülecek bi yere koya bilirlerdi. şu anda performansta çok bi fark göremedim. belki acemi şoför olduğum için olarak. Yakıt tüketimine gelince,şu anda hem benzin hemde lpg tüketiyor. Sadece kalkışta değil düz giderkende benzin tüketiyor. Tahmini olarak 400 km de 100 kmlik benzin tüketti. o da motorun lpgye alışması içinmiş. 1000 km ücretsiz ayara gideceğim. o zmn düzelteceklermiş.

ocen

0
Aracınız
Ankara'da ikamet ediyorum. Ankara içi 19 tane ayrı ayrı bayi, toplamda diğer illerle beraber (memleket vs. ) 25 yeri tek tek ayrı bilgi alarak aradım. En son elemede 2 isim ve fiyat kaldı ortada, birisi MOCAN diğeri MAVI DENIZLER. Araştırmalarımda hep %40 marka %60 ustada biter bu iş gibi yorumlar okudum. bu iki isim arasında da MAVI DENIZLER hakkında güzel yorumlar aldım ve araştırınca İç Anadolu bölge bayisi olduklarını öğrendim. Randevu alıp 23.02.2017 tarihinde 2200 TL'ye BRC taktırdım.

Gerek randevu alma sırasında Sinan beyin telefonda uzunca bilgi vermesi, montaj sırasında montajı gerçekleştiren Muzaffer Usta ve Tankçının (ismini hatırlayamadım) güler yüzü, samimiyeti ve sorulan her soruya detaylı bir şekilde ikna edici cevaplar vermesi gerçekten beni çok memnun etti. Şuanda deneme aşamasındayım yakıt yakma konusunda. Ama tekrar taktıracak olsam araştırmadan direk oraya giderim.

Taktırmak isteyen olursa işi ustaya bırakın, siz sadece izleyin, soru sorun ve sohbet edin ne demek istediğimi anlarsınız.

SEZGIN

0
Arkadaşlar merhaba bende ATİKER GRANT modelini taktırdım yeni aldığım fc5 kasa civice, gayet memnunum yakıt olarakda lpg litre fiyatı sakaryada 2.80.şehir içi bir depoyla ( 35lt lpg ile şehir içi 340km gidiyorum )bu arada lpg kitini 1.600tl ye taktırdım

ASUS_Z012S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Prins lpg taktim. Km şehiriçi 28 yakiyor... Lpg 3.11

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Atiker grand taktırdım ve resmen araçtan soğudum.Şehir içi 38 krş yakıyor.Şehir dışında bile 26 krş zor görüyorum.Gaz 2.80 tl.Belki 20 defa ayara gittim.Bir türlü istediğim sonucu alamadım.Bundan önceki aracımda lovato vardı ve memnundum.Prins veya lovato derim.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

speed

0
Merhaba arkadaşlar ben yeni taktırmadım fabrika çıkışı brc li ama bu araç lara brc dışında takmamalısınız çünkü en iyi onunla çalışıyor daha pahalısınıda takmayın çünkü brc nin aştında bir rakam vermiyor . Abim 2017 toyota aldı oda brc taktırıcak yani japon arabaları brc yi seviyor . Ben 20 tl ye 90 km yol yapıyorum tabi eco tuşu açık ve 70 yaşında amca gibi kullanırken yakıt lt 2.8 tl yani 100km yaklasık 8 lt yakıyor şehirler arası 4.5 lt görüyorum hızım 85 90 arası olunca basarsam 120 130 arası 6 6.5lt görüyor . 2 sene önce 1.80 den aldığım gazla km de 160 kr gördüm ekonominin düşmesi dileğiyle iyi forumlar....

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Biraz önce gaz aldım.173 km yol yapmışım.24 lt gaz.Aynı istasyon.Yani 100 km ortalaması 13 lt civarı şehir içi tüketim.Ataçta Atiker grand takılı.Gazın litresi 2.99.Km de 40 krş yakıyor.Yorum sizin

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri