yakit gostergesi degisim modulu

Hocam aracı bugün aldım. Aldığım arkadaşta modulu duymuş fakat ona aracın beynine zamanla zarar verebileceği söylenmiş. Ne kadar dogrudur bu bilgi. Alfa modül var şimdi bir de. Halil İbrahim beyden farklı hangisi daha iyidir.

2.5 yıl ve yaklaşık 30.000 km dir araçta takılı. Kendim taktım. Benzin göstergesinin hattı ile lpg Şamandırasının arasına bu modülü girdim. Allah’a şükür bir sorun yok. Bendeki YGDM. Yani Halil İbrahim beyin modülü. Tek sorun lpg sıfır km gösterdikten sonra bi 18 km kadar daha gidiyor. Diger modülü bilemem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Hocam samsun da brc ye gittim taktırmak için abi ne gerek var 250 TL vereceksin falan dedi bende doğru diyosun dedim cıktım:)

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2.5 yıl ve yaklaşık 30.000 km dir araçta takılı. Kendim taktım. Benzin göstergesinin hattı ile lpg Şamandırasının arasına bu modülü girdim. Allah’a şükür bir sorun yok. Bendeki YGDM. Yani Halil İbrahim beyin modülü. Tek sorun lpg sıfır km gösterdikten sonra bi 18 km kadar daha gidiyor. Diger modülü bilemem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Eyvallah hocam ben ankaradayim. Ygdm ile ilgili işlem yapan yer var mıdır burda. Diğer modulu de araştıracagim o ankarada. Bakalım hayırlısı olsun.

Hocam samsun da brc ye gittim taktırmak için abi ne gerek var 250 TL vereceksin falan dedi bende doğru diyosun dedim cıktım:)

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hocam gerekli gereksiz herşeye para harcıyoruz, en azından bunu yaptırırsak içimiz rahat gezeriz :)

Hangi brc hocam, tam yeri neresi

Halil İbrahim beye whatsapp dan yazdım cevap vermedi. Ya artık satış yapmıyor ya da modulle alakali sıkıntı var bilmiyorum ama satış konusunda 2015 yılındaki mesajlardaki gibi hevesli değil.

Geri