yakit gostergesi degisim modulu

Ben bu araç neden böyle diye kızmıyorum olabilir, ama benim öfkem almadan 50 kere sordum dedim lpg de uyumsuzluk varmı kesinlikle yol dedilerki, elektronik olarak uymuyor motor olarak uyumlu ama, eee yanıma oturan diyor neden benzin göstergesi düşüyor sıfır araba eee araba duracak 20 saniye dinlenecek

Trust

0
Aracınız
Yani Said bey yanlış bişey diyorsam özür diliyorum sadece görüşlerimi paylaşıyorum
Eğer size yolda giderken lpg de benzin ibresi düşüyor deselerdi almaktan vazmi geçecek idiniz?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Smoch

0
Abicim alırken söylenmiyor eee aldıktan sonra sıkıntı yaşıyoruz 2014 te neden söylenmedi, alırken söyleyecekler kardeşim bu arabalarda böyle bir şey var, canına sinmiycekse lpg siz al, ben bunu kabul ederek alırsam sorumluluk bana ait peki her bayi bunu söylüyormu

Sonuna kadar haklısınız. Sinek küçüktür ama mide bulandırır.

Her ne olursa olsun yakıt göstergesi düşmesi ne kadar basit gözükse de kesinlikle olmaması gereken bir durumdur. Madem ortada LPG uyumlu diye satıyorsun. O zaman sözünü tutacaksın. Ama çocukluğundan beri şükretmeye alıştırılmış bir toplumda ses çıkmaz.

Bu durumum internetten telefon satın alıp kargodan hıyar çıkması durumundan bir farkını göremiyorum. Az ya da çok iki durumda da alıcı kandırılmış oluyor.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
İsmail hocam, bu modülün kullanım süreci ile ilgili biraz bilgi verebilir misiniz? Modülün olumlu veya olumsuz yanları nelerdir? Bir sorunla karşılaştınız mı? [MENTION=6]avansis[/MENTION]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trust

0
Aracınız
[MENTION=697]ikokci[/MENTION] hocam ikinci deponun bitmesine az kaldı bitsin konu açacağım ilk depoda yorum yapıp kafa karıştırmamak için ikinci depo ile sağlamasını yapmak istedim.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana 2013 yılında alırken denmişti depoyu dolu tutun diye. Aldığımdan beri hep full depoyum bir sıkıntı yaşamadım.
İkincisi bu düşüş olayına ki alırken sorgulamadım ama tahmin ediyordum, çok takılmadim. Hala da takılmıyorum. İşin doğrusu emülatör u de daha yeni taktim.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yakit gostergesi degisim modulu

Ben o sorunun yalnız Fransız araçlarında olduğunu bilirdim. Benim megane 3 de o sorun var peugeot kullanan arkadaşında bu soruna muhatap olduğunu bilirim. Renault servise sorduğumda cevap bile vermediler bizim araçlarımız LPG uyumlu değil deyip kestirip attılar. Atiker ise aracın yazılımı ile alakalı olduğunu kendilerinin müdahale edemediklerini söylediler beş yıldır bu şekilde kullanıyorum çoğu kez benzin lambası yanarken park ettiğim aracımı sabahleyin mucizevi bir şekilde bazen çeyrek bazen ise yarım depo dolu olarak buluyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri