yakit gostergesi degisim modulu

2 gün önce arkadaştan gidip modulü elden aldım. Dün kendim montajını yaptım. gerçekten bu iş olmuş. Koskoca hondanın yapmadığı ya da yapamadığı işi aramızdan bir arkadaşın yapması beni çok mutlu etti. kendisin buradan tebrik ediyor ve düşünen arkadaşları mutlaka zaman geçirmeden taktırmasını tavsiye ediyorum.

bu arada arkadaşlar lpg şamandıra ayarı ve 10000 bakımı için gittiğimizde arkada kabloları görürlerse mutlaka problem yaratırlar diye düşünüyorum. bunun için bir çözüm üretebilmemiz lazım. ben şahsen şamandır ayarı ve bakıma giderken kiti söküp sonra tekrardan takmayı düşünüyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=470]eakyildiz[/MENTION] hayırlı olsun.

Aracınız
2 gün önce arkadaştan gidip modulü elden aldım. Dün kendim montajını yaptım. gerçekten bu iş olmuş. Koskoca hondanın yapmadığı ya da yapamadığı işi aramızdan bir arkadaşın yapması beni çok mutlu etti. kendisin buradan tebrik ediyor ve düşünen arkadaşları mutlaka zaman geçirmeden taktırmasını tavsiye ediyorum.

bu arada arkadaşlar lpg şamandıra ayarı ve 10000 bakımı için gittiğimizde arkada kabloları görürlerse mutlaka problem yaratırlar diye düşünüyorum. bunun için bir çözüm üretebilmemiz lazım. ben şahsen şamandır ayarı ve bakıma giderken kiti söküp sonra tekrardan takmayıdüşünüyorum.
Hayirli olsun gule gule kullanın

Aracınız
Arkadaşlar, Bende aracıma bu sistemi uygulamak istiyorum istanbuldayım montajını kendim yapabilirim fakat detaylı bir anlatım vs göremedim montaj kısmının anlatımı videosu vs var mıdır ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2334]berkokul[/MENTION] Satıcı arkadaştan destek alabilirsiniz.
[MENTION=1873]halil ibrahim honda01[/MENTION] Hocam mümkünse montaj ile ilgili resim ve bilgi paylaşabilir misiniz?

Öncelikler herkese merhabalar arkadaşlar montaj için bir video hazırlayıp youtubeye atacağım bu arada artık sadece BRC lpgli modellere değil tüm honda modellerine ve tüm honda modellerine takılı lpg li aracların tamamına da uygulana biliyor konuyla alakalı memnuniyetinizi ve tecrübelerinizi honda ya e mail yoluyla bildirmeniz ürünün honda servis standardına sokulması ve diğer honda kullanıcıları tarafından ücretsiz temini acısından faydalı olcaktır saygılar selamlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu arada arkadaşlar lpg şamandıra ayarı ve 10000 bakımı için gittiğimizde arkada kabloları görürlerse mutlaka problem yaratırlar diye düşünüyorum. bunun için bir çözüm üretebilmemiz lazım. ben şahsen şamandır ayarı ve bakıma giderken kiti söküp sonra tekrardan takmayı düşünüyorum.

Teşekkürler yardımcı olabildysek ne mutlu bizlere ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Öncelikler herkese merhabalar arkadaşlar montaj için bir video hazırlayıp youtubeye atacağım bu arada artık sadece BRC lpgli modellere değil tüm honda modellerine ve tüm honda modellerine takılı lpg li aracların tamamına da uygulana biliyor konuyla alakalı memnuniyetinizi ve tecrübelerinizi honda ya e mail yoluyla bildirmeniz ürünün honda servis standardına sokulması ve diğer honda kullanıcıları tarafından ücretsiz temini acısından faydalı olcaktır saygılar selamlar

Teşekkür ederiz :eek:k:

Geri