yakit gostergesi degisim modulu

VACO

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ...aracım 2014 fb7 executive..hondanın takmış olduğu emulator ile paylaştığım resimlerden de göreceğiniz üzere her çalıştırma da (gün içerisinde) durum maalesef bu...benzin deposunun full olduğunu da belirteyim bu arada...yardımlarınızı bekliyorum...tekrar selamlar herkese... 20151119_131920.jpg20151119_132939.jpg20151119_143607.jpg20151119_155958.jpg resmin bi tanesi ters olmuş ama idare edin artık...:)

Son düzenleme:
Samsun'da yapabilen taktırabilen var mı? varsa ben de satın alıp götüreyim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2387]VACO[/MENTION] Anladığım kadarıyla emulatörünüz arızalı yetkili serviste garanti kapsamında yaptırabilirsiniz, ya da başlığın konusunda yer alan module geçebilirsiniz.
[MENTION=407]Regionella[/MENTION] Hocam üretici firma montaj ile ilgili bilgilendirme konusu açacak, bilgi sonrası kendiniz de yapabilirsiniz.

VACO

0
Aracınız
Teşekkür ederim ilginize...4 gözle bekliyor olacağim konuyu...

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar benim aracımda da BRC Marka lpg mevcut. Şimdi İzmir de bir BRC servisini aradım bu regülatörü sordum. Servis sorumlusu bana bunu bağlatmamamı söyledi. Buna sebep olarakta ilerleyen zamanlarda beyni yaktığını belirtti. Bilgiliniz olsun.

VACO

0
Aracınız
[MENTION=2387]VACO[/MENTION] Anladığım kadarıyla emulatörünüz arızalı yetkili serviste garanti kapsamında yaptırabilirsiniz, ya da başlığın konusunda yer alan module geçebilirsiniz.
[MENTION=407]Regionella[/MENTION] Hocam üretici firma montaj ile ilgili bilgilendirme konusu açacak, bilgi sonrası kendiniz de yapabilirsiniz.
Yetkili servise gittim yeni bi tane taktilar fakat yeni takılan da benzin göstergesi sıfırda çakıl kaldı full olduğu halde...Sonuç hüsran...yine benim emulatoru taktilar..bir arkadaşımızın yaptığı yeni modul den bahsettim getir takariz garantiyi de bozmaz dediler..
Bilgilerinize...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar. Benim Kit sorunsuz çalışıyor fakat bir sorunum var. lpg ye geçtiğinde benzin ibresi de lpg seviyesini gösteriyor fakat yol bilgisayarı hesaplama yapmıyor. 0 olarak gösteriyor. lpg yi bir kere aç kapa yaptığım anda yol bilgisayarı da düzeliyor. bu sorunu yaşayan başka arkadaş var mı acaba

tugi

0
Aracınız
Konuyu baştan sona okudum. 2012 Fb7 aracıma yılbaşında tanıdığım bir ustada BRC Marka lpg taktırmayı düşünüyorum.Benzin göstergesinin düşme olayı büyük ihtimale bende de olacak bahsettiğiniz kit sorunu çözüyor galiba?

Trust

0
Aracınız
Arkadaşlar. Benim Kit sorunsuz çalışıyor fakat bir sorunum var. lpg ye geçtiğinde benzin ibresi de lpg seviyesini gösteriyor fakat yol bilgisayarı hesaplama yapmıyor. 0 olarak gösteriyor. lpg yi bir kere aç kapa yaptığım anda yol bilgisayarı da düzeliyor. bu sorunu yaşayan başka arkadaş var mı acaba
Kontak ile çalıştırma esnasında acele ettiğinizden yaşıyorsunuz bu problemi.

Geri