Yakit icin yardim lutfen

Arkadaslar ilk kez honda civic 2009 aldim daha once hep dizel araca bindim ve yakin sikintisi hic yaşamadım hondayi alali 2 gun oldu 150 tl lik benzin harcadım ortalama 50 kurus yakiyor cok korkuttu beni tup taktiracagim kesin ama tupte de boyle yakar diye korkuyorum eger oyle olursa araci derhal satmayı düşünüyorum ne yapmam lazım fikrinizi alabilirmiyim lutfen

ferdan

0
Hayırlı olsun bende 2010 var ist içi 30 kuruş uzun yolda 20 kuruş yakıyor brc marka bu araçların ortalaması bu karar sizin tabi

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Lpg taktirdiktan sonra yakit tuketiminiz %40 dusecektir. Sehir ici 28-30 kurus bandinda olur. Aracinizin bujilerini subap ayarini hava filtresini kontrol ettirin. Bu hususlar tuketimi dogrudan etkiliyor.

Aracınız
Lpg taktirdiktan sonra yakit tuketiminiz %40 dusecektir. Sehir ici 28-30 kurus bandinda olur. Aracinizin bujilerini subap ayarini hava filtresini kontrol ettirin. Bu hususlar tuketimi dogrudan etkiliyor.

Hocam merhaba öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın bende 2007 var ben tüp taktırdım brc marka bursa şehir içi 26 krş şehir dışı 20 krş gibi yakıt tüketimi var ve performans benzinle aşağı yukarı aynı tavsiye ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=9318]Pehlivan46[/MENTION] Arkadasim sana tum samimiyetimle atiker grand obd2 sistemini oneriyorum. Ben 9 aydir kullaniyorum cok memnunum. Sehir ici 28 kurus sehir disi 17 kurus. Ariza isigim hic yanmiyor. Performans benzini aratmiyor. Silkeleme tekleme rolanti bozma hic yasamadim. Her yerde servisi var. Parca temini kolay ve ucuz. Enjektor sesi hic duyulmuyor. Ayni zamanda obd oldugundan kendi ayar yapiyor. Siddetle tavsiye ederim. Isinin ehli yerlerde taktir. Montaj cok onemli. Kitin fiyati 1500 tl brc 2300 prins 2800 civari. cok para vermene gerek yok. Is arkadaslarimin 4 aracina da ayni kiti taktirdik hicbiri sorun yasamadi hepsi cok memnun. Ben sanayici degilim memurum hem fiyat ucuz hem kaliteli. Dostane bir fikir sundum. ;)

Son düzenleme:
Geri