Civic FD6 Yakıt Tüketimi

benide
Bilgi için teşekkürler
Bu ustamiz iyimidir tavsiye ederseniz ona giderim bende Beylikdüzündeyim
Ayrica subab ayarinin maliyeti nedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bende bir ustamın tavsiye üzerime gittim kesinlikle tavsiye ediyorum kaputu açmadan egzoz sınavlarının sıkı olduğunu anladı 02125410857 telefon numarasını yazdım iletişime geçip sorarsınız bide sultangaziden ahmet ustanın selami var derseniz hallediyor indirimde yapıyor fazla bişey almadığını hatırlıyorum ama telefondan fiyat veriyor öğrenebilirsin olmadı kendi iletişim bilgilerimi veririm yardımcı olmaya çalışırım size

SM-C7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bide abi kime yaptırırsan yaptır kesinlikle motorun soğuk yaptır. yapilan ayarın doğruluğu ve uzun ömürlülüğü bakımından çok önemliymiş feraim usta 5 km lil yoldan geldim 3 saat felan bekletti
benidebende bir ustamın tavsiye üzerime gittim kesinlikle tavsiye ediyorum kaputu açmadan egzoz sınavlarının sıkı olduğunu anladı 02125410857 telefon numarasını yazdım iletişime geçip sorarsınız bide sultangaziden ahmet ustanın selami var derseniz hallediyor indirimde yapıyor fazla bişey almadığını hatırlıyorum ama telefondan fiyat veriyor öğrenebilirsin olmadı kendi iletişim bilgilerimi veririm yardımcı olmaya çalışırım size

Aracınız
Civic FD6 2011
bide abi kime yaptırırsan yaptır kesinlikle motorun soğuk yaptır. yapilan ayarın doğruluğu ve uzun ömürlülüğü bakımından çok önemliymiş feraim usta 5 km lil yoldan geldim 3 saat felan bekletti

Sagol dostum aradim feraim ustayi o da ayni şeyi söyledi ancak fiyat biraz yuksek geldi bana 350 TL dedi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sagol dostum aradim feraim ustayi o da ayni şeyi söyledi ancak fiyat biraz yuksek geldi bana 350 TL dedi

Sadece subap ayarı ise yetkili servis fiyatı vermiş gibi.
Ankara'da subap ayarı ortalama 150ye yapılıyor, conta değişirse ekstra conta ücreti.
Birde yetkili servislere fiyat sorun isterseniz, geçen sene yetkili servisler 350ye yapıyordu conta dahil, bu sene ne kadar zamlanmış öğrenmek lazım :unsure:

Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba
2011 fd6 premium otomatik aracimi yeni aldim ancak yakit tuketimi beni korkuttu
Gaz bitmis halde 50 tl gaz aldim ve 100 km gitti 2 oldu deniyorum yani km de 50 kr yakmis oluyor buda sehir ici icin epey fazla olduğunu düşünüyorum
Diğer kullanici arkadaşlardan yorum alabilirmiyim

Merhaba, öncelikle orijinal ngk buji ve buji kablolarını bir kontrol ettir, eskimiş işe değiştir, mutlaka subap ayarı yaptır (iyi bir ustaya) hava filitresini değiştirip, yakıt verimi a sınıfı olan bir lastik kullanırsan, ciddi yakıt düşüşü yakalarsınız. (Tecrübe ile sabit) bende otomatik fd6 kullanıcısıyım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Arkadaşlar 2007 Honda Civic Premium aracı yeni aldım . Daha önce böyle bit araca bilmediğim için maruz görün 2 sorum olacak ?
1. Sehir 100 km ye 10.2 değer veriyor bu normal mi ? Bu olcum lpg mi benzin mi ? Ki araci Lpg de kullanıyorum
2. Arka rulman ses yapıyor değiştiren varsa fiyat bilgisi verebilir mi ?

Aracınız
Arkadaşlar benim aracimda 10.2 yazıyor şehiriçi bu değerler normal mi ? Ama ben lpg de kullanıyorum . Bu benzin ölçümü mu ?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar 2007 Honda Civic Premium aracı yeni aldım . Daha önce böyle bit araca bilmediğim için maruz görün 2 sorum olacak ?
1. Sehir 100 km ye 10.2 değer veriyor bu normal mi ? Bu olcum lpg mi benzin mi ? Ki araci Lpg de kullanıyorum
2. Arka rulman ses yapıyor değiştiren varsa fiyat bilgisi verebilir mi ?
abi bi sübab ayarına baktır lpg ayarına baktır yağını filtreleri değiştir aşağıya doğru düşer. ekrandaki veri benzindeki değerleri gösterir büyük ihtimal senin lpg yakıt değerin minimum 12 litre civarında

Geri