Yakit tuketimi

Degerli dostlar ben de yaklasik 1 ay oldu Yeni Honda civic aldim.Elegance otomatik benzinli.9 litrenin altina bi turlu dusemedim.Henuz sehirleraradi yol yapmadim.sehirici veri boyle .bana cok geldi bu deger.sonradan lpg yaptirmak istiyorum Aldigim bayide .Brc takiyorlar.garanti tabi 3 yila dusuyor.benzinli alip ta sonradan bayide taktiranlar varmi? Sonradan takilan orginali ile birebir aynimidir?
Bu konuda yardimci olursaniz sevinirim.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Dolar 4 TL kafa kaldırmış bana kalırsa 4.5 tl çıkmaması için hiçbir sebep yok bu da benzinin 5.50 5.70 olması demek lpg kaçınılmaz son. Hemde lpg uyumlu olması açısından benzinli binmek mantıksız ötesi bu araç için ;)

Aracınız
Bu arada anahtardan camlar kapaniyormu bir bilginiz varmi bu konuda ?

Sanırım antalyadasınız bende sizin gibi benzinli aldım 1 ay dayandım benzine bayide Mahmut beye LPG montajı yaptırdım birebir orjinal montaj yapıldı çokda memnunum ilgidede hiç sorun yok yakıt değeriniz 9 un altına inmez çok zor hiç beklemeyin LPG taktırın

Aracınız
Bu arada elegance modeli benim araba.anahtardan camlar kapaniyornu?

sizin aracınız yeni kasa resimden anladığım kadarıyla benim aracım FB7 yani bir önceki kasa ben 2500 tl ye taktırmıştım

Yeni kasada kumandan cam kapatma var tuşa 3 5 kez basıp çekmek gerekiyor sanırım

Geri