Yakıt ve Puan Kampanyaları

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Benzinli araç aldığımdan beri neredeyse her depo doldurmada ciddi puan ve yakıt birikimi yapıyorum. Kampanya takip ederek örneğin geçen gün ufaklık için 6 kilo bebek maması alışverişimde (takriben 1000TL) 155 TL ppuan kazandım. Puanlar birçok yerde kullanılabilir tabi ama yakıtta kullanınca zevkli oluyor benim için.

Bir de Zubizu, Çekkazan ve Qumpara gibi uygulamalardan mesela 15 TL oğlana sakız alıyorum, 15 TL opet puan veriyor. Ya da 20 liralık çamaşır makinası temizleyicisi alıyorsun 20 liralık puan veriyor vs... Kısacası zaten alacağın şeylerden kalem kalem ciddi birikim oluyor. Bu uygulamalarda genellikle kayıt olurken anlaşmalı oldukları istasyondan üyeliğiniz olması lazım ve uygulamaya da aynı telefon numarasıyla üyelik açmanız lazım. (Zubizu = Shell, Çekkazan ve Qumpara = Opet) Özellikle son birkaç aydır Chippin diye bir uygulama geldi, Opet ve Worldcard kartınızı ve üyeliğinizi tanıtıyorsunuz, şartlara uygun olarak en son totalde 750 TL'lik yakıt alımına(Opet), 75TL opet puan, 75 TL de world puan = 150 TL puan veriyor. %20 şimdiye kadar yakaladığım en iyi oran :)) Severek kullanıyorum. Yine tabi aynı cep telefonu numarası önemli. İşimize yarayanları buradan da paylaşalım derim:

Worldcard ve Paraf kullanıyorum, özellikle WorldCard için sürekli olarak kampanyalar var.
1) 800 TL'ye 60 TL sadece Shellde kullanılmak üzere Worldpuan
2) 500 TL Amazon alışverişine 75 TL worldpuan (Son tarih 22 Temmuz 2022, aldığınız şeye göre %10'dan fazla)
3) Chippin ve Worldcard kombinasyonu Yani 250X3=750 TL akaryakıta 150 TL. Son tarih 31 Temmuz 2022.
4) 2 numaradaki kampanya ile birleşen online alışveriş kampanyası, yani toplamda 500TL'ye 115 TL oluyor.
5) Paraf kart ile restoranlarda her Cumartesi %25 indirim (yalnız max 40 TL indirim).

5 numarayla ilgili ilginç bir anekdot: bizim kasap restoran olarak geçiyormuş, kıyma alıp tesadüfen indirim kazanınca fark ettim (her kasap olmayabilir). yani 160TLlik kıyma alıyorsun, 120 TL'ye geliyor. Bence güzel.

3 numaradaki için araçta ödeme yapmanız gerekiyor. Pompa görevlisine chippin filan demenize gerek yok, araçta ödeme diyorsunuz, Chippin uygulamasının bildirimi geliyor, oradan öderseniz mesele halloluyor.
Daha çok var da, işsiz olup oturup mesai yapmak lazım :) sorularınız varsa buyurun...

Saygılar, selamlar...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
En çok kullandığım kampanya. Bayadır Isparka para vermiyorum.

Kampanya Değişikliği Bilgilendirme: Paraf ile İSPARK'da 19 Ağustos 2022 tarihi itibariyle tek seferde 300 TL ve üzeri alışverişe bir adet ücretsiz parklanma hakkı kazanılacaktır. Güncel koşullar için https://www.paraf.com.tr/url/162.html Halkbank Dialog 0850 222 0 400 Mersis: 0456000468500132 B016

Nazar değdi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Paraf kartın Aytemiz ile kampanyası var bu aralar. Farklı günlerde yapılan 4 kere 200₺ alışverişe 60₺ veriyor.
Doğru, yalnız paraf Pos cihazından olacak. Anlaşmalı olarak görülen bir Aytemiz istasyonundan aldım, paraf Pos cihazım daha gelmedi dedi, zaten aldığım yakıt da sayılmadı :)

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Doğru, yalnız paraf Pos cihazından olacak. Anlaşmalı olarak görülen bir Aytemiz istasyonundan aldım, paraf Pos cihazım daha gelmedi dedi, zaten aldığım yakıt da sayılmadı :)

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen hocam. Anlaşmalı yerlerden ve halkın pos cihazından çekmesi lazım. Genelde kasada çalışanlar zaten hangi kart diye soruyor. Ona göre geçiyorlar postan. Vakıf ve halkın pos cihazı da ortak bildiğim kadarıyla. Ben dün aldım vakıftan geçti ve aldığım yakıtı saydı. Pendik aytemizden 10,09 dan aldım.

Geri