Yakıtta %21 indirim nasıl alınır.....

malum, bütçe kısıtlı yakıtta pahalı olunca her türlü hinlik düşünülüyor.... tabi hinlik derken hile hurda yok, belirteyim. Kredi kartları kampanyaları takibi önemli burada....

CardFinans kullanıyorum, şu dönemde tesadüf mi bilinmez ama bu kartın tüm kampanyalarına yüklendim, hedefim 400 TL lik yakıtta 85 TL kar.... yani yaklaşık %21. Bugün itibariyle operasyona başladım :)

Nasıl mı? Gülmeyin ama biraz deli işi çünkü

Card finansın sürekli bir kampanyasına üyeyim, adı market benzin indirimi. Çalışma prensibi basit. Aylık belli bir tutar kartınızdan tahsil ediliyor, (8 TL) 600 TL ye kadar yapılan benzin ve market alışverişinden %5 indirim alıyorsunuz.... indirim anında hesaba yansıyor....bu birinci adım.

İkinci adım ise Ramazan kampanyası. Bu kampanyada ise anlaşmalı benzin ve market alışverişinizde her 100 TL ye 10 TL puan veriliyor.

Son adım ise 1 temmuzda başlayan Total kampanyası. 75 TL lik 4 alışveriş sonucunda 25 TL puan veriyor....

Benim planım ise 4 adet 100'er TL lik Total alışverişi yapmak. Yani Toplam 400 TL lik yakıt almak Totaldan. Bunun karşılığı önce %5 indirim geliyor (Toplam 20 TL); sonra ramazan kampanyasından 40 TL geliyor. ve en son da total kampanyasından 25 TL geliyor. Yani toplam 20+40+25=85 TL.... Az bir tutar değil, benim için neredeyse 1,5 depo gaz yani yaklaşık 400-450 km yol demek....Ramazan bayramında kısmetse ayvalık tarafına gideceğim, yol param bedava gelecek umarım....

Cardfinansı olup, sabrı olanlar için önerilir.... :)

Aracınız
odea bank axess kart alsaydın 400 tl alışveriş + 3 otomatik ödemeye 350 tl kazanabilirdin.)

2 gün önce tchibo dan ürün aldım bileydim senin kartla alırdım 25 tl kazanırdın.

Ben parafly ve mil plus kampanyalarını migrostan paypal karta para yükleyerek yapıyorum. Parafly puanları uçak bileti ya da otel rezervasyonunda 4 ile çarpılıyor. Milplus 2 ile çarpılıyor. Yani 100 puanınız varsa parafly da, 400 liralık uçak bileti ya da otel rezervasyonu yapabiliyorsunuz.
Gelelim nasıl yapıldığına. Mesela bu ay ramazan kampanyası vardı. Parafly i ele alırsak, 5 adet 75 tl lik gıda falan filan market alışverişine 45 paraf para veriyor. Migrostan paypal karta para yüklemek market alışverişi sayılıyor. 5 gün migrosa gidiyosun 75 er lira yukletiyosun paypal karta. Sonra paypal karttaki parayı çekip tekrar parafly kartına yatiriyosun. Sonuç olarak bedavadan 45 puanın oluyor ve bunu 4 ile çarpıp 180 lira olarak kullanıyorsun. Eşimde de var. Etti mı 360. Aynı anda mil plus un da kampanyası vardı. O da 50 verdi. Eşimde de var. Etti mı 100. 360 liraya 1 gece nevşehir mağara otelde rezervasyon. 100 liralık da lpg konyadan gidip gelmek için. Bedava tatil.

Zarar?
1-paypala her yüklemede 2 lira veriyorsun.
2-migrosa gidip geliyosun.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Ben parafly ve mil plus kampanyalarını migrostan paypal karta para yükleyerek yapıyorum. Parafly puanları uçak bileti ya da otel rezervasyonunda 4 ile çarpılıyor. Milplus 2 ile çarpılıyor. Yani 100 puanınız varsa parafly da, 400 liralık uçak bileti ya da otel rezervasyonu yapabiliyorsunuz.
Gelelim nasıl yapıldığına. Mesela bu ay ramazan kampanyası vardı. Parafly i ele alırsak, 5 adet 75 tl lik gıda falan filan market alışverişine 45 paraf para veriyor. Migrostan paypal karta para yüklemek market alışverişi sayılıyor. 5 gün migrosa gidiyosun 75 er lira yukletiyosun paypal karta. Sonra paypal karttaki parayı çekip tekrar parafly kartına yatiriyosun. Sonuç olarak bedavadan 45 puanın oluyor ve bunu 4 ile çarpıp 180 lira olarak kullanıyorsun. Eşimde de var. Etti mı 360. Aynı anda mil plus un da kampanyası vardı. O da 50 verdi. Eşimde de var. Etti mı 100. 360 liraya 1 gece nevşehir mağara otelde rezervasyon. 100 liralık da lpg konyadan gidip gelmek için. Bedava tatil.

Zarar?
1-paypala her yüklemede 2 lira veriyorsun.
2-migrosa gidip geliyosun.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vay arkadaş helal olsun :))

Tapatalk....

Paypal a parayı nasıl yüklüyorsunuz migros ta

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Bende kredi karti yok, bizde hayat cash isliyor :)

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri