Yalitim

Eser01

0
Aracınız
Saolun arkadaslar. Bugun servisle konustum surucu tarafindaki yan cam suan turkiyede yokmus heralde. Diger servislere soracaklarmis. Insallah cok uzamaz.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
geçmiş olsun..yol sesi değil de belli hızdan sonra lastik sesi var... ancak, asfalttan asfalta değişiyor güzel asfaltta giderken çıt çıkmıyor arabadan..bence sorunun çözümü bagaj kapağı ve kapılardaki fitil ..çünkü lastikleri ince...kalın olsa iyi sıkıştırsa, sesin daha azalacağını düşünüyorum.. bir de arka bagaj kısmında stepne yeri yalıtımsız..

Aracınız
Civic FB7 2013
Honda servisinin yaptığı yalıtım tam olarak ne ve işe yararmıyor mu ben test sürüsü yaparken yapıyoruz abi demislerdi detaya girmeden bilen var mı ? Birde sıfır araca extra servisin yalıtım yapması ne şaçma bir durum koskoca Honda kendini aciz duruma kendisi koyuyor yapsana gereken yalıtımı fabrikanda ne uğraştırıyorsun milleti yahu.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Honda servisinin yaptığı yalıtım tam olarak ne ve işe yararmıyor mu ben test sürüsü yaparken yapıyoruz abi demislerdi detaya girmeden bilen var mı ? Birde sıfır araca extra servisin yalıtım yapması ne şaçma bir durum koskoca Honda kendini aciz duruma kendisi koyuyor yapsana gereken yalıtımı fabrikanda ne uğraştırıyorsun milleti yahu.

Olur mu honda böyle bir şey neden yapsın. Motoru on numara yapar turboya geçersin ama şanzumanı cvt koyar illet edersin manueli Türkiye'ye getirmez sunroof opsiyonu sunmaz amortisörü geliştirir ama yalıtımı zayıf yaparsın vs vs . Honda diyor ki Avrupa pazarına bir vw grubu gibi girmek istiyoruz ama böyle şeyleri yaparak nasıl müşteri kazanacak merak ediyorum.

Geri