yan kapı çıtası tavsiye ?

Sevgili arkadaşlar. Bildiğiniz üzere araçlarımızda yan kapı koruma bantları yok. Özellkle benim gibi sitede olup yan yana araç parkedenler için bu ciddi sorun olabiliyor. Yandaki hanzonun kapıyı insan gibi açmayı bilememesi nedeniyle araçlarımızın yanlarında temas noktaları çıkıyor.. hondanın şehir paketi var ama hem pahalı hemde çok aşağıda olması nedeniyle özellikle arka kapıları korumuyor.çünkü temas kapı kollarının hizasında oluyor genelde. Şu araçlarda gördüğümüz siyah bantlardan üniversal olan varmıdır yada başka bir aracınki bize uyarmı. Sonuçta kesilebilir birşey. Aracım siyah olduğundan çok sırıtmayacaktır. Siz ne dersiniz. Uğraşmaya değermi?

Ynt: yan kapı çıtası tavsiye ?

[quote author=teachers71 link=topic=305.msg3201#msg3201 date=1397161960]
Sevgili arkadaşlar. Bildiğiniz üzere araçlarımızda yan kapı koruma bantları yok. Özellkle benim gibi sitede olup yan yana araç parkedenler için bu ciddi sorun olabiliyor. Yandaki hanzonun kapıyı insan gibi açmayı bilememesi nedeniyle araçlarımızın yanlarında temas noktaları çıkıyor.. hondanın şehir paketi var ama hem pahalı hemde çok aşağıda olması nedeniyle özellikle arka kapıları korumuyor.çünkü temas kapı kollarının hizasında oluyor genelde. Şu araçlarda gördüğümüz siyah bantlardan üniversal olan varmıdır yada başka bir aracınki bize uyarmı. Sonuçta kesilebilir birşey. Aracım siyah olduğundan çok sırıtmayacaktır. Siz ne dersiniz. Uğraşmaya değermi?
[/quote]

Bu konuda çok haklısın maalesef aynı dert bende de oluyor sitede malum. Sanıyorum bu tür önlem alan üyelerimiz var bu sitede mesajı görünce yanıt vereceklerdir zira bende hiçbirşey yapmadım bu konuda.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hocam, bence universal bant bulsanız da araca yakışmama ihtimali yüksek.
Şehir paketi görüntü olarak güzel, fiyat konusunda haklısınız, yan sanayisi çıksa fiyatı düşecek ama talep yok diye uğraşanda yok.
Önlem olarak aracı çapraz park edin veya iki kişilik park işgal edin, başkada bir şey gelmiyor aklıma :)

Bizim sitede öyle birşey mümkün değil. Zaten park sorunumuz ciddi boyutta. O şekil park edilince hemen aranıp aracımız çektiriliyor. Mümkün olduğunca yol boyuna veya sıra parkların en başına bırakıyorum. Ama o bile çözüm olmuyor bazen.

[quote author=teachers71 link=topic=305.msg3215#msg3215 date=1397163374]
Bizim sitede öyle birşey mümkün değil. Zaten park sorunumuz ciddi boyutta. O şekil park edilince hemen aranıp aracımız çektiriliyor. Mümkün olduğunca yol boyuna veya sıra parkların en başına bırakıyorum. Ama o bile çözüm olmuyor bazen.
[/quote]

Hocam sizde İstanbul dasınız sanırım ?

Ben bir ara şeir paketinin yan sanayisini bir sitede bulmuştum. 4 parçalıydı. Tampon parçaları yoktu. 400 tl ydi. Ama onuda boyatmak filan servis fiyatına yaklaşır..serviste 800 tl demişlerdi. Şimdi kaçtır bilmiyorum. İşe yarasa hadi o parayı verelim ama üst kısma temasları engellemezki.

[quote author=Attila Khan link=topic=305.msg3217#msg3217 date=1397163500]
Hocam sizde İstanbul dasınız sanırım ?
[/quote]
Yok kardeşimm. Bursadayım. Sinpaşın Yaseminpark sitesi.

Geri