Yanmayan Arka Stop

asiran

0
Aracınız
Civic FC5 2020
merhaba arka bagaj üstü stop lambasının yanmadığını fark ettim. Stopun içinde su gözüküyor bu stopun komple değişmesi mi gerekiyor ?
civic-jpg.269492

Ekli dosyalar

• civic.jpg
    civic.jpg
    66.4 KB · Görüntüleme: 55

mturker

Özel Üye
merhaba arka bagaj üstü stop lambasının yanmadığını fark ettim. Stopun içinde su gözüküyor bu stopun komple değişmesi mi gerekiyor ?
civic-jpg.269492
Merhaba , Hayır hocam neden değişsin, ampulle alakalı bı problem olmuştur, siz bile yaparsınız 2 vidası var, sokun 2 tarafıda, sağdakini takın test edin (ampul yada komple )
Baktınız yandı sonra içindeki suyu bı şekilde tahliye edin fönle vs iyice kurutun buhar olsun uçsun,
İçine su alacak delik gibi vs bişey varsa oraya bı çare düşünün ön camda değilse bı yerden Dyson sıktırın yada başka bişey 1 gün kurumaya bırakın taş gibi olur ins...

Honda madness

asiran

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba , Hayır hocam neden değişsin, ampulle alakalı bı problem olmuştur, siz bile yaparsınız 2 vidası var, sokun 2 tarafıda, sağdakini takın test edin (ampul yada komple )
Baktınız yandı sonra içindeki suyu bı şekilde tahliye edin fönle vs iyice kurutun buhar olsun uçsun,
İçine su alacak delik gibi vs bişey varsa oraya bı çare düşünün ön camda değilse bı yerden Dyson sıktırın yada başka bişey 1 gün kurumaya bırakın taş gibi olur ins...

Honda madness
Bazı yerlerde o parçanın led olduğunu söylediler o yüzden ampul değişikliği olmuyormuş

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018

Honda madness
kçük stopun içi led. hocamın eli yatkınsa içini açıp ısıtarak içindeki yanan led devresini tamir ettirebilir ama çıkması daha ucuza gelir kendi yapmayacaksa

mturker

Özel Üye
kçük stopun içi led. hocamın eli yatkınsa içini açıp ısıtarak içindeki yanan led devresini tamir ettirebilir ama çıkması daha ucuza gelir kendi yapmayacaksa
El yatkınlık işi gerekli evet , belkide içi kuruduktan sonra eğer oksitlenme yapmadiysa yanar onlar tekrardan, yanmaz ise de elektronikçiler bide yapar o işi, illa oto far tamiri yapan olmasına gerek yok...
Çıkma tek letgoda 250 TL ye bazen görüyordum.

Honda madness

asiran

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Gündüz vakti baktığımda içi tamamen su dolu olduğunu gördüm düzeleceğe benzemiyor. Garanti şansımı deneyeceğim ama spoilerin kablolarını ordan geçirmiştik bu yüzden servisin garantiye alacağını zannetmiyorum. 750 TL ye çıkma buldum garantiden olumsuz yanıt gelirse çıkma ile halledeceğim.

mturker

Özel Üye
Gündüz vakti baktığımda içi tamamen su dolu olduğunu gördüm düzeleceğe benzemiyor. Garanti şansımı deneyeceğim ama spoilerin kablolarını ordan geçirmiştik bu yüzden servisin garantiye alacağını zannetmiyorum. 750 TL ye çıkma buldum garantiden olumsuz yanıt gelirse çıkma ile halledeceğim.
Hocam 500e var sağ sol şeklinde.
Bunu #letgo üzerinden buldum. Ne düşünüyorsun? Honda civic fc5 İÇ STOP ÇIKMA ORJİNAL www.letgo.com/item/honda-civic-fc5-stop-ıkma-orjnal-iid-1617703486

Honda madness

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
hocam benim sol küçük parça duruyor, büyüğü vermiştim daha önce. fiyatı anlaşabiliriz diye düşünüyorum :)

Geri