yardım.

Aracınız
1.arkadaşlar kolçağın içindeki usb portuna usb bağladığımda müzikleri görmek için aux a basıyorum.
usb desteklenmiyor diyor.içindeki müziklerin hepsi kökte ve mp3 formatında.
2.resim istediğim resmi hangi çözünürlüğe ayarlamam gerekiyor?
3.pessenger airbag yazısının altında yolcu koltuğunda biri varken bazen sarı on ışığı yanıyor bazen yanmıyor.normali ne?
4.i mid ekran gündüz çok soluk gözüküyordu.parlaklığı ayarlayabiliyor muyum?
Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
1.arkadaşlar kolçağın içindeki usb portuna usb bağladığımda müzikleri görmek için aux a basıyorum.
usb desteklenmiyor diyor.içindeki müziklerin hepsi kökte ve mp3 formatında.
2.resim istediğim resmi hangi çözünürlüğe ayarlamam gerekiyor?
3.pessenger airbag yazısının altında yolcu koltuğunda biri varken bazen sarı on ışığı yanıyor bazen yanmıyor.normali ne?
4.i mid ekran gündüz çok soluk gözüküyordu.parlaklığı ayarlayabiliyor muyum?
Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

1. Orjinal teyip için durumu bilmiyorum, dosyalayarak deneyebilirsiniz

2. Linkte gerekli bilgiler mevcut,

Dostum öncelikle dosya boyutu 2 mb tan büyük olamaz. Yine 1,920 X 936 pixel boyuttan fazla olamaz. 480 X 234 pixelden küçük olursa kenarlarda siyah boşluk kalır. Dosya adı 60 karekterden fazla olmaz.

INCA-Astro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

http://civictr.com/showthread.php/135-I-Mid-Duvar-Kağıtları

3. Oturan birisi varken uyarı ışığı yanıp sönmesi normal değil, oturanın oturuş pozisyonu da önemli gerçi.

4. Gösterge panelindeki km sıfırlama çubuğunu çevirerek panel ışığını yükseltebilirsiniz i-mide etkisi var mı hatırlayamadım denemeniz lazım.

Usb belleğinizi bilgisayara takarak fat32 olarak formatlayınız(biçimlendiriniz).
Birde usb belleğinizin kapasitesi çok büyükse görmeyebilir. Ama sizin sorun büyük ihtimalle dosya yapısından. Ntfs biçimini desteklemediğini okumuştum bi yerde. Fat32 ile tekrar deneyin derim.

Aracınız
Aynen dediğiniz gibi formatı düzenleyince skntı kalmadı.airbag olayında çözersem skntı kalmayacak

Sağ kapınızı açtığınızda torpido tarafında anahtarlık girecek bir yer var. Biliyorsunuzdur. Oraya araç anahtarlığını sokarak yolcu hava yastığınızı açıp kapatabiliyorsunuz. Kapattığınızda sarı uyarı ışığı yanar. Bebek koltuğu taktığınızda kapatmanız gerekir.
Orayı bi kurcalayın derim. Tam açılmamış olabilir. Temassızlık olabilir.

Geri