Yardim

cenker

0
Aracınız
Iyi aksamlar arkadaslar sali gunu konya honda torosa gittim 50000bakimi icin gitmiskende bazi sorunlarim vardi onlari iletim yardim istedigim konu su direksiyon simidinde deformasyonlat basladi arac 2013 premium eco garanti kapsaminda islem yapilmasini istedim servis yapilmaz abi dediler dedim siz bi ilgilenin foto cektiler honda turliyeye gonderdiler 2 gun sonra honda turkiyeden msj geldi dis etken kaynakli deformasyon garanti kapsamina girmez diye simdi bu noktandan sonra ne yapmak gerek sikayetvar.com a sikayet yazdim herhangi bir donus olmadi 650 tl bakim parasi istiyorlar bunu bile garanti kapsamindan yapamiyorlarsa aracin garanti dahilinda olmasi mantiklimi garanti disi birakirsak konya ve istanbulda gercekten duzgun bir servis varmi ne yapmali sizce

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trust

0
Aracınız
Bu sorun 2012 modellerde oluyor diye biliyor idim sonrasında bi şikayet olmamış idi.
Aslında bu Honda nin ayıbı çünkü 2012 yılında çalıştığı deri ci ile 2013 çalışmayı bıraktı.
Bunun sebebi ise sizin gibi sorun yaşayan insanların şikayeti üzerine 2012 yılında çalıştıkları firma bunu kabul etmediği için Honda müşteriyi mağdur etme yolunu seçti.
Şikayet var .com bi cacık çıkmaz böyle kullanmaya devam edeceksiniz.

Aynı sorun benim araçtada var.2013 model 15.000kmde götürdum garanti dışı dediler ıslak mendil silmişiniz falan filan dedi honda turkiye bende dedim bundan sonra eldiven alıp kullanıcam dedim.

Aracınız
Civic FB7 2012
Başlığı daha açıklayıcı hale getirir misin?

Aramalarda daha rahat bulabileceğimiz şekilde.
Başlığın bu haliyle pek yardımcı olunmadığını fark etmişsindir.

Aracınız
merhaba arkadaşlar , fotoğrafta çerçeve içine aldığım akünün yanında sigorta kutusunun altında bulunan üçgen şekilli yer neyin nesidir?2016-09-15 11.38.25.jpg

Aracınız
[MENTION=3900]xanthus[/MENTION] o üçgen gördüğün şey yanlamasına yarım açılan bir kapak o kapağın altında yine üçgen şeklinde yaklaşık 20cmlik bi ara parça var.bu parça hava filtresine giden bi kanal görevi görüyor.

Aracınız
[MENTION=3900]xanthus[/MENTION] o üçgen gördüğün şey yanlamasına yarım açılan bir kapak o kapağın altında yine üçgen şeklinde yaklaşık 20cmlik bi ara parça var.bu parça hava filtresine giden bi kanal görevi görüyor.

teşekkür ederim , orası sanki açılıp içinden bişey alınmış gibi geldi bana , acaba önemli bi parça mı vardı da çaldılar diye düşündüm :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
o üçgen yanlış bilmiyorsam tamponun içinde delta adı verdikleri plastik bir aksam var. havayı oradan çekip hava filtresi için hazır halde tutuyor.

Geri