Yardımınız lazım Honda integra

myna

0
Herkese iyi akşamlar bir Honda integra distribütörde sorun çıkardı bir sürü parça getirtti ustamız ama hiç birisi çalıştıramadı bu farklı bi distribütör diyor ama anlam veremedim motor kodu motor vs diğer integralar ile aynı en son artık fotoğrafları çektim artık motorun değiştiğinden şüphe etmeye başladım bu parçayı nereden bulabilirim? Bilgisi olan varsa paylaşırsa teşekkür ederim IMG-20210103-WA0004.jpegIMG-20210103-WA0001.jpegIMG-20210103-WA0002.jpegIMG-20210103-WA0003.jpegIMG-20210103-WA0000.jpeg

M2003J15SC cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Herkese iyi akşamlar bir Honda integra distribütörde sorun çıkardı bir sürü parça getirtti ustamız ama hiç birisi çalıştıramadı bu farklı bi distribütör diyor ama anlam veremedim motor kodu motor vs diğer integralar ile aynı en son artık fotoğrafları çektim artık motorun değiştiğinden şüphe etmeye başladım bu parçayı nereden bulabilirim? Bilgisi olan varsa paylaşırsa teşekkür ederim Ekli dosyayı görüntüle 263565Ekli dosyayı görüntüle 263566Ekli dosyayı görüntüle 263567Ekli dosyayı görüntüle 263568Ekli dosyayı görüntüle 263569

Araçta ne gibi bir sorun vardı? Distribütör de sorun olduğundan emin mi ustanız.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

myna

0
Araçta ne gibi bir sorun vardı? Distribütör de sorun olduğundan emin mi ustanız.

Araç normal çalışır vaziyetteyken durunca bir anda kendi kendine stop etti (otomatik vites ) sonra tekrar çalışmadı usta distribütörden dedi hemen hemen 2 haftadır parçalar gidip geliyor. Marş çeviriyor ama ateşlemiyor birden stop etti çalışmadı

Aracınız
Civic FB7 2015
Araç normal çalışır vaziyetteyken durunca bir anda kendi kendine stop etti (otomatik vites ) sonra tekrar çalışmadı usta distribütörden dedi hemen hemen 2 haftadır parçalar gidip geliyor. Marş çeviriyor ama ateşlemiyor birden stop etti çalışmadı

Eğer distribütöre kadar elektrik geliyor bujilere elektrik gelmiyorsa ateşleme bobinine bakılabilir.(Ateşleme bobini distribütörün içinde olması lazım) Tevzi makarasının ucuna da bakılabilir aşınmış olabilir.
Distribütöre elektrik gelmiyorsa elektrik kablolarına soketlere bakılabilir.
Sanki arıza elektriksel bir sorun gibi geldi bana usta oto elektrikçi değilse oto elektrikçi bir ustadan da yardım alınsa iyi olabilir.

myna

0
Teşekkürler tavsiyenizi yarın deneyeceğim
Eğer distribütöre kadar elektrik geliyor bujilere elektrik gelmiyorsa ateşleme bobinine bakılabilir.(Ateşleme bobini distribütörün içinde olması lazım)
Sanki arıza elektriksel bir sorun gibi geldi bana usta oto elektrikçi değilse oto elektrikçi bir ustadan da yardım alınsa iyi olabilir.

myna

0
Eğer distribütöre kadar elektrik geliyor bujilere elektrik gelmiyorsa ateşleme bobinine bakılabilir.(Ateşleme bobini distribütörün içinde olması lazım) Tevzi makarasının ucuna da bakılabilir aşınmış olabilir.

Az önce bir tane denemiş çalışmış ama 3bin deviri geçmemiş araba. Çözemedik bir türlü

Aracınız
Civic FB7 2015
Az önce bir tane denemiş çalışmış ama 3bin deviri geçmemiş araba. Çözemedik bir türlü

Distribütörlerin içinde avans tertibatları oluyor mekanik, vakum gibi integranın nasıl oluyor bilmiyorum ama avansla ilgili sıkıntıda olabilir.

myna

0
Geri