Yaya koruma sistemi rezaleti

Ad Soyad
Seyitcan GÜRBÜZ
Aracınız
Civic FC5 2018
tamponu söktürün sensörleri aynı hizaya getirin lamba sönecektir birşey sormak istiyorum köpeğe mi çarptınız
Bunu servise gitmeden yapabilir miyiz, yok köpeğe değil ben rampada durmuştum öndeki araç kalkış yapamadı geri kaçırdı çarptı, ilk kazam malesef başka araçtı onda darbe kuvveti yüksekti.

Ad Soyad
Seyitcan GÜRBÜZ
Aracınız
Civic FC5 2018
tamponu söktürün sensörleri aynı hizaya getirin lamba sönecektir birşey sormak istiyorum köpeğe mi çarptınız
Ben Bitlis deyim, memleket Malatya en yakın servis Diyarbakır 230 km şimdi servise gideyim mi yoksa sadece tamponu söktürüp düzeltsem söner mi yani bilgisayar a bağlamak gerekir mi acaba? Üstten baktım vurulan kısmına sensör kırık değil

Ugr60

0
Geçmiş olsun. Bu sistemi komple iptal etmenin bir yolu yok mu acaba bunun sigortası soketi vs bir şekilde pasif hale getirilmesi lazım aynı araçtan bende de var artık iyice tedirgin olmaya başladım giderek.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Ad Soyad
Seyitcan GÜRBÜZ
Aracınız
Civic FC5 2018
Valla bulursanız bana da söyleyin keşke kaskoya bunu yaptıracagima iptal ettirseydim hasar kaydım da az olurdu

Ugr60

0
Valla bulursanız bana da söyleyin keşke kaskoya bunu yaptıracagima iptal ettirseydim hasar kaydım da az olurdu
Canınız sağolsun hocam . Malesef olunca oluyor benim aracıma da 64000 hasar kaydı geçti geçen yıl. 50 li yaşlarında bir bayan sap ön kapıdan sürterek geçti aracım perde hava yastıklarını falan açtı yetkiliye çektim bende sonuç yüksek hasar kaydı. Malesef parçaları pahalı araçların ama çıkan hasar kaydı ağır hasar olarak geçmemişse çok sıkmayın canınızı. Artık herkes trafikte dikkat etsenizde başkası etmeyince olmuyor.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben Bitlis deyim, memleket Malatya en yakın servis Diyarbakır 230 km şimdi servise gideyim mi yoksa sadece tamponu söktürüp düzeltsem söner mi yani bilgisayar a bağlamak gerekir mi acaba? Üstten baktım vurulan kısmına sensör kırık değil
herhanki bir kabortacıya götürün sensörleri aynı hizaya getirin sönecektir

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Benim aracımda dizel ve bu sistem daha önce kaza yaptığında devreye girmemiş,ama buradan eve giderken ne olacaği malum.Tabiki rakamsal olarak meblağ yüksek ama bir yayanın kafasını ön cama vurup yaralanmasından daha değerli değil.Bende aracımı alırken bu konulara baktım ve dizeli aldım.Bazen ufak çarpmalarda sensör ayarı ile sorunun giderildiği de yazılmıştı umarım sizin sorununuz bu kadar basittir.

Ad Soyad
Seyitcan GÜRBÜZ
Aracınız
Civic FC5 2018
Eğer gerçekten bir yayayi koruyorsa tamam da ben inanmıyorum bakın benim kaza da arabaya çarptım fişek attı ama hafif bir darbede sadece lamba yaktı e yaya ne kadar ağır bir darbe olabilir ki kaput açsın, bir diğer mesele de şu kardeşim yayayi niye sadede dizel koruyor benzinli niye korumuyor !

Geri