Yedek su

tugrul

0
Merhabalar suyun seviyesini bir türlü göremiyorum sallıyorum ediyorum ama bir türlü göremiyorum. Bide kisa mesafede olsa aracı durdurup kaputu açınca acayip ısındığını fark ettim. Bu normal mi acaba?

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar suyun seviyesini bir türlü göremiyorum sallıyorum ediyorum ama bir türlü göremiyorum. Bide kisa mesafede olsa aracı durdurup kaputu açınca acayip ısındığını fark ettim. Bu normal mi acaba?

Suyun mesafesini yandan bakarak anliyorum min ve max seviyesi dışarıda yazılı zaten güçlü bir ışık tutunca belli oluyor..kisa mesafede olsa sıcaklık normal bir durum diye biliyorum bendede aynı çünkü

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tugrul

0
Güçlü bir ışıkla bakayım. Tedirgin oluyor insan hararet saatini görmeyince o yuzden sürekli kontrol etmek lazım teşekkür ederim

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Hararetle alakalı bir gösterge yok zaten demi bizim araçlarda.. Sıcaklık yükseldiğinde kırmızı motor ışığı mı yanıyor

Arkadaşlar 2014 civic aracımın garantisi devam ediyor.ön Fren diskleri ve balataları depiştrmek istiyorum Yetkili servise de sordum fiat çok pahalı geldi dışardan yaptırdığımda garantisi bozulmaz dedi fren sistemi için. Aksi bi düşüncesi yada malumatı olan var mı?

SM-N910H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri