Yeni 2015 Civic Type R Cenevre fuarında

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[h=1]Civic Type R’dan pist rekoru[/h][h=2]Cenevre Otomobil Fuarı’nde üretim versiyonuyla boy gösteren Honda Civic Type R, Nürburgring Pisti’nin Nordschleife bölümünde 7 dakika 50,63 saniyelik derecesiyle yeni bir rekora imza attı.[/h]
Yarışçı ruhunu ortaya koymaya devam eden Honda, Cenevre Otomobil Fuarı’nda Civic Type R ve NSX modellerinin üretime hazır versiyonlarını sergiliyor. Avrupa pazarının en heyecan verici yeniliği olan 310 HP güç ve 400 Nm tork’a sahip 2.0 litrelik turbo motorla donatılan Civic Type R, 270 km/s’lik maksimum hıza ulaşabiliyor.

CtXteU6.jpg

6 ileri manuel şanzımana sahip hot-hatch ayrıca adaptif süspansiyonlar ve daha da sportif karaktere bürünmek için +R butonuna sahip olacak. Aracın yol tutuş ve performans testlerinin yapıldığı Nürburgring’in 20,8 km’lik Nordschleife bölümünde tüm önden çekişli hatchback otomobillerin gerçekleştirdiği dereceleri geride bırakan Civic Type R, 7:50.63’lük dereceyle en yakın rakibine 4 saniye fark attı.

VLcjEH0.jpg

Yeni Honda Civic Type R, 2015 yaz aylarında Avrupa’da satışa sunulacak.

Dünyanın en yeni ve teknolojik süperspor otomobili NSX Avrupa lansmanı gerçekleştirilen Honda NSX, 75 derece açılı tamamen yeni ve turbo beslemeli V6 motorla donatıldı.

IddQv7N.jpg

9 ileri çift kavramalı şanzımanla kombine edilen motora ayrıca 3 elektrikli motor da destek oluyor. Son derece rijit ve hafif malzemelerden oluşan özel NSX şasisi ayrıca dünyada ilk kez kullanılan malzemelere ve üretim yöntemlerine sahip.
[h=1][/h]
CtXteU6.jpg

Dört tekerlekten çekişli hibrid güç ünitesi ile donatılan NSX ise farklı malzemelerin birlikte kullanıldığı uzay kafesi şasinin yanı sıra eşsiz yol tutuş karakteri sunuyor. NSX’in çağın ötesinde hibrid süperspor otomobil güç üniteleri sayesinde sürüş karakteri eşsiz ve sürücü emirlerine harfiyen uyan bir yapıda. Yeni Honda NSX modeli Avrupa’da 2016 yılında satışa sunulacak.

Ruski

0
yanlız pist süresi official değilmiş onuda eklemek lazım...

buda videosu:

Wordls

0
Bu araca cift kavrama lazim. Gucunu daha saglikli ve daha hizli bir sekilde yola verir.

3.20 d
A4 tdi
Gucleri ve agirliklari hemen ayni fakat a4 sanziman sayesinde aliyo.
Sanziman cok onemli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Helal olsun herıfe o düzlükte ne yardırdı be. 270 km

Sent from my iPhone using Tapatalk

Base

0
Aracın Performansı güzel yeterli bence ancak Vaad edilen ile yapılan tam bir hayal kırıklığı en güzel örnek resimdeki gibi
952e487369fe1a9ede875a60bd794708.jpg

Instagram.com/Superarabalarturkiye

Aracınız
Yeni Civic Type-R Ring rekorunu kırdı...

Honda'nın 310 beygirlik yeni Type-R'ı Nürburgring önden çekiş rekorunu kırdı...
bc7139d3011b99c4b892337cb0e00b9d.jpg

Honda, Cenevre Otomobil Fuarı'nda Nürburgring önden çekiş tur rekorunu kırdığını açıkladı. 310 beygir gücündeki yeni Civic Type-R ile pisti 7 dakika 50,63 saniyede tamamlamayı başaran Type-R, böylece Renault Megane R.S 275 Trophy-R'ın rekorundan yaklaşık 4 saniye daha iyi bir zamana imza atmış oldu. Cenevre Otomobil Fuarı'nda konuştuğumuz Renault Sport Teknolojileri direktörü Patrice Ratti, tur videosunu henüz izlemediklerini ve rekoru kıran Type-R'ın seri üretim modelle aynı olup olmadığını henüz bilmediklerini belirtti. Ratti, aynı zamanda 4 saniyenin büyük bir fark olmadığını ve rekoru yeniden ele geçirmek için çalışmalara hemen başlayacaklarını da dile getirdi.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] Admin cok pardon bunu yeni gordum anasayfaya bende attimda intetnette denk geldim gereksiz paylasim oldu

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
para olacak alacaksın diyecem ama bana öyle albenisi var gibi gelmiyor. O paraya daha güzel görüntülü bir araba alınabilir veya sedan modelin kasasını biraz değiştirerek bir type-r yapılabilirmiş. Arabanın tipi gerçekten çirkin :) 310hp araba sürmek isterdim açıkçası.

Geri