Yeni arac alış islemleri

Merhaba arkadaslar,

2017 model arac icik karar verdim iki bayi arasinda uygulama degisikligi var satis islemleri sirasinda.
Soyle ki bir bayi
Fiyata dahil olarak muayne (cekiciyle araci tuvturke goturup getirriz diyor) ve trafik tescil islemleri ve masraflarini kendileri yaptiriyor,
Diger bayi ise ben birseye karismam faturayi keser evraklari size veriim gider tescil islemlerini yaptirir plaka ciktiktan sonra da muayneye gidersiniz diyor.

Hangisi mantikli yada muayne islemleri sirasinda sorun yasar miyim ?
Fiyat olarak baktiginizde herseyi kendisi halleden bayi 400 lira kadar fazla fiyat soyluyor.

Bu arada araci otv siz alacagim 90 liralik arac aliyorsun 400 lira hesabini mi yapoyorsun demeyin lutfen....

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Kendiniz hiç uğraşmayın 400 tel için çekilir dert değil.

Aracınız
Ben bu işlemlerin hiç birisine karışmadım üstelik ekstra ücret de talep etmediler. Aracımı muayene vs bütün işlemleri yapılmış şekilde teslim aldım.

Aracınız
Hiç uğraşmanıza gerek yok kendileri halletsin anahtar teslim alıp bi daha uğraşmamak en mantıklısı

DŞDMR

Aracınız
Ben de alırken İstanbul Cem çekici ücreti falan saymıştı. Çiftkurtlarda hiç bi fiyat farkı olmadan anahtar teslimi yaptılar. Bence de uğraşmaya değmez. Sadece anahtarı almaya gidin keyfini çıkarın.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2016 Executive Eco Otomatik

Ya aslinda durum.soyle bir bayi 65500 fiyat istiyor digeri 66400 istiyor 900 lira civarinda fark var,
200 kusur trafik tescil 200 kadar da muayne islemleri var.400 liralik belgelenen islem masrafi var kalan 500 lira icin tahminim cekici ucreti icin falan aliniyor onlarida yokluyorum hani sizde biseyler yapin sizden alayim diye ama bayide pek fiyat dusurmeye yanasmiyor... yarin birde yuzyuze gorusmeye gidecegim kismetse...
Bakalim orda ne olacak...

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri