Civic FC5 Yeni araç ayarsız kapı

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
1000 km.kontrolünde servise bildirin, gerekli ayarlamaları yapsınlar (y)

Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FC5 2018
Sattığım 2018'de de, aldığım 2020'de de , arkadaşın 2019 yeni kasa Corolla'sında da kapılar böyle (sol arka kapı ve benzin depo kapağı) ,bizim Japonların kaporta alman usulü olmuyor maalesef ?? tek ve en büyük tesellimiz şase ve kabinin gerçekten başarılı olması...

Aracınız
Civic FC5 2017
Aynı sorun bende de var.ne yapmak lazım hiç dokunmayalım mi
Mekanik olarak bir sikıntı cıkarmıyorsa ne gerek var ki takılmayalım böle seylere ww arteondada var çizgıler birbirine uyuuşmaması bu sadece hondaya has bir durum değil bu arada Toyota firması kalıte li üretim süreci nde birinci sıradadır hatta yetkılıleri diğer üretim yapan firmalar ı denetleyıp not verir..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bugün Renault ve Hyundai olmasaydı sanmıyorum bugün b ve c segment arabaların geneli bu kadar dolu gelsin,vw nin pastasından pay alabilmek için tüketiciler adına çok güzel bir hamle yaptılar,hem kendileri adına hem bizlerin adına bugünlere geldik.Aldigim polo 2 hava yastığı 4 cam otomatikti,başkada bir şey yoktu,aynı fiyata Clio ve i 20 ciddi doldurdu ve aynı fiyata verdi aracı ve pastadan payini aldi...30.000 dolar verip aldığımız araçlarda takılmak gerek ki( c sütununa takilmasaydik belkide hala devam ediyor olacaktı) eksiklik , aksaklık varsa (düzeltirler bir hata söz konusu ise) üreticiler kendine çeki düzen versin,sonuçta araçlar olduğu için biz almıyoruz,biz aldığımız için araçlar üretiliyor.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bugün Renault ve Hyundai olmasaydı sanmıyorum bugün b ve c segment arabaların geneli bu kadar dolu gelsin,vw nin pastasından pay alabilmek için tüketiciler adına çok güzel bir hamle yaptılar,hem kendileri adına hem bizlerin adına bugünlere geldik.Aldigim polo 2 hava yastığı 4 cam otomatikti,başkada bir şey yoktu,aynı fiyata Clio ve i 20 ciddi doldurdu ve aynı fiyata verdi aracı ve pastadan payini aldi...30.000 dolar verip aldığımız araçlarda takılmak gerek ki( c sütununa takilmasaydik belkide hala devam ediyor olacaktı) eksiklik , aksaklık varsa (düzeltirler bir hata söz konusu ise) üreticiler kendine çeki düzen versin,sonuçta araçlar olduğu için biz almıyoruz,biz aldığımız için araçlar üretiliyor.
Firma olarak öle ama arac sahıbı sonradan o kapıya işlem yaptırırsa Exper de değişen gozukecektır ben onun için dedim

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri